סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

סרגון קיבלה הזמנות המשך בהודו בהיקף של יותר מ-19 מיליון דולר

אספקת ההזמנות תחל ברבעון השלישי של 2019; סרגון תתמוך במפעילי התקשורת בהודו בהשגת כיסוי ארצי ועיבוי רשתות לשירותי 4G
סרגון נטוורקס (נאסד"ק: CRNT), הפועלת בשוק רשתות תמסורת אלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעה היום כי מפעילי התקשורת הגדולים בהודו ממשיכים להיסמך על פלטפורמת ה-IP-20 והשירותים של החברה להשגת כיסוי ארצי ועיבוי רשתות 4G. 
 
סרגון קיבלה הזמנות המשך בהיקף כולל של יותר מ-19 מיליון דולר כדי לענות על דרישות שוק שירותי הנתונים (Data) ההודי הצומח במהירות. אספקת הזמנות אלו תחל ברבעון השלישי, כשמרבית ההכנסות הקשורות בהזמנות אלו צפויות להיות מוכרות ברבעון השלישי. יתרת ההכנסות צפויה להיות מוכרת לפני תום 2019. 
 
מפעילי התקשורת ההודים בדרג Tier-1 מתכוונים לספק כיסוי 4G וקיבולת רשת לשירותי נתונים בהיקף הגבוה ביותר, ולאפשר כיסוי של 100% מהאוכלוסייה. הם נדרשים לשותף בתחום התמסורת האלחוטית שיוכל לתמוך בפריסות רשת בהיקפים גבוהים במיוחד, כמו גם בהגדלה מתמשכת של קיבולת הרשת. פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון ושירותי turnkey לפריסת רשת התמסורת מפשטים את הרחבת ועיבוי הרשת ומאפשרים כיסוי ארצי ומלא של שירותי 4G בזמן הקצר ביותר למסחור (TTM), ותוך מיקסום פוטנציאל ההכנסות של המפעילים משירותי ה-4G. 
 
פתרון התמסורת האלחוטית הקומפקטי (all-outdoor) של סרגון מאפשר פריסה מהירה מאד. פתרונות קטני מימדים אלו מאפשרים למפעילי התקשורת לחסוך בעלויות נדל"ן באתרים, להשיג אופטימיזציה בהשקעות בתשתית, לייצר חסכונות משמעותיים ב-CAPEX ו-OPEX, ולהבטיח סקלאביליות לטווח ארוך. עם הגידול בדרישה לקיבולת, פלטפורמת ה-IP-20 תומכת בהגדלת קיבולת הרשת באופן מהיר ופשוט, ללא הפרעה לשירות, הודות ליכולות הייחודיות שבטכנולוגיית ריבוי הליבות (multicore) המאפשרות למפעילי התקשורת לשדרג באופן מידי את קיבולת התמסורת ל-1 Gbps ואף מעבר לכך, ללא צורך בחומרה נוספת או בהגעה לאתרי התקשורת. 
 
"לאורך חמש השנים האחרונות, סרגון תומכת בפריסה הנמרצת של רשתות 4G בהודו. הפתרונות שלנו פרוסים בפריסה ארצית, ומאפשרים למפעילי התקשורת בהודו לספק שירותי 4G מאד מהירים וחדשניים באמצעות קיבולת רשת גבוהה באופן מיוחד ובאמינות מוכחת. אנו נרגשים להמשיך ולתמוך במאמצים הנמשכים להרחבת ועיבוי הרשתות בהודו", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. 
 
"במהלך המחצית השנייה של 2019 אנו מצפים לקבלת הזמנות נוספות, שהינן חלק מקבוצת ההזמנות שהתעכבו, לעומת ציפיותינו המקוריות. כל מפעילי התקשורת במדינה נערכים למכרזי ספקטרום לרכישת תדרי 5G, המתוכננים להתקיים בתחילת השנה הבאה, ואנו מאמינים כי ייתכן ותהיה לכך השפעה על תהליכי רכש, בנוסף על הגורמים האחרים שצוינו מוקדם יותר. כחלק ממאמציהם, אנו עובדים עם לקוחותינו כדי לבדל את הערך שהם יוכלו להציע על גבי רשתות 5G באמצעות אספקת חוויות משתמשים יוצאות דופן והגדלת הנאמנות מצד המנויים". 
 


היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים