סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

קוולקום מאכזבת את השוק, וול סטריט נפתחה בעליות שערים

ג’נרל מוטורס פרסמה דוחות לפני המסחר; הנפט יורד לאחר 6 ימי מסחר רצופים של עליות, מחר יפורסם דוח התעסוקה; נאסד"ק עולה אחוז

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה חיובית במדדים המובילים, כשאלה ינסו להתאושש מירידות השערים אמש. אתמול הוריד נגיד הבנק האמריקאי את הריבית ברבע אחוז כמצופה, אולם השוק פחות אהב את מסיבת העיתונאים. 

נראה שלא הייתה תמימות דעים בהורדת הריבית ובטח לגבי המשך הורדות אגרסיביות בעתיד. הנשיא האמריקאי דונלד טראמפ מיהר לתקוף את נגיד הפד ג’רום פאואל על כך שלא נקט בהורדה אגרסיבית יותר כמו גם בהצהרה לאחר מכן. 

באירופה המדדים נסחרים במגמה חיובית, הדקס והקאק עולים 0.25 ו 0.4% בהתאמה לאחר שפתחו את המסחר בירידות קלות. באסיה מגמה שלילית לרוב לאחר נתונים חלשים מסין, שנחאי ירדה 0.8% יפן סגרה בעליה מתונה של 0.1%. הנפט יורד היום לאחר 6 ימים של עליות שערים, חבית מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 57.7 דולר לחבית.

מניות בכותרות

 

ג’נרל מוטורס (GM) מדווחת על רווח של 1.64 דולר למניה מול צפי של 1.44 דולר. החברה מתמודדת עם האטה במכירות ועם קיצוץ של 14 אלף עובדים בארה"ב וקנדה בתקופה האחרונה בכדי להתמודד עם ההאטה. מניות החברה עולות מעל 2% במסחר המוקדם.

כלורוקס (CLX) יורדת מעל 3% לאחר פרסום תוצאות הרבעון השני של השנה. החברה מציגה רווח של 1.88 דולר למניה מול צפי לרווח של 1.83 דולר. הכנסות החברה פיספסו את תחזיות השוק. החברה מורידה תחזיות להמשך השנה ולשנת 2020 בשל חולשה בעסקי הליבה ובגלל שינויי ריבית בחלק מהשווקים בהם היא פועלת.

יום ברנדס (YUM) הביסה את התחזיות עם רווח של 93 סנט מול צפי של 87 סנט למניה. הכנסות החברה גם כן היו מעל ציפיות השוק. הכנסות למסעדות זהות עלו 5% מול צפי של 3.1% בלבד. מניות החברה מתחזקות מעל 3% במסחר המוקדם.

וריזון (VZ) מדווחת על רווח של 1.23 דולר למניה מול צפי של 1.2 דולר. הכנסות החברה היו מתחת לציפיות השוק. החברה הוסיפה 245 אלף מנויי טלפון ברבעון האחרון הרבה מעל הצפי של 163 אלף. מניות החברה עולות 1% במסחר המוקדם.

חברת הביטוח סיגנה (CI) מדווחת על רווח של 4.3 דולר למניה מול צפי ל-3.74 דולר. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק בעיקר בזכות חטיבת ביטוחי הבריאות.

דנקין ברנדס (DNKN) החברה הרוויחה 86 סנט למניה ברבעון השני, 4 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה היו מעט חלשות מהצפי. לחברה היה גידול בחלק מרשתות המזון שלה וחולשה בחלקים מסוימים. מניות החברה נסחרות ללא שינוי במסחר המוקדם.

קוולקום (QCOM) מתפרקת במסחר המוקדם קרוב ל 8%. החברה מציגה רווח של 80 סנט למניה, 5 סנט מעל הצפי. הכנסות החברה היו מתחת לציפיות השוק והתחזית שנתנה לרבעון השלישי חלשה עוד יותר מהצפי של השוק. החברה נפגעת ממלחמת הסחר ובעיקר מהחולשה של וואוויי מהלקוחות העיקריים שלה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים