סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

הסינים לא מוותרים לטראמפ והמדדים צוללים בחדות

טייסון פודס פרסמה דוחות טובים; ברייקשיר פספסה את ציפיות השוק; הנפט יורד בחדות

שבוע המסחר בארה"ב צפוי להפתח במגמה שלילית במדדים המובילים, על רקע המשך הלחצים במלחמת הסחר. ביום חמישי לקראת הנעילה התעוררה שוב מלחמת הסחר בעקבות כשלון השיחות (מתי הן הצליחו?) ואיום של טראמפ במכסים נוספים. 

הסינים הגיבו היום עם פיחות ביואן לרמתו הנמוכה מזה עשור מול הדולר ובתגובה יורדים החוזים 1.3-1.7 אחוז במסחר המוקדם. הנפט נסחר בירידות שערים היום כתוצאה מהמתיחות במפרץ. חוזה מסוג לייט קרוד יורד 1% למחיר של 55 דולר. בנק אוף אמריקה כותב היום סקירה שהנפט יכול לצלול לרמה של 30 דולר במידה והסינים ירכשו נפט מהאירנים.

אירופה נסחרת בירידות שערים חדות, הדקס יורד 1.5% והקאק הצרפתי 1.9%. באסיה ננעל המסחר בירידות חדות, הניקיי היפני ירד 1.75%, הונג קונג ירדה 2.85% והמדדים באוסטרליה גם כן ירדו קרוב ל-2%.

 מניות בכותרות

 

טייסון פודס (TSN) מדווחת על רווח של 1.47 דולר למניה מול צפי של 1.42 דולר. הכנסות החברה היו מתחת לתחזיות בשל עלויות גבוהות בבשר החזיר. הכנסות החברה בתחום העופות היו מעורבות אך החברה רואה חוזק בבשר בקר ובמזון מוכן. מניות החברה עולות מעל 2% במסחר המוקדם.

ברייקשייר האתוואיי (BRK-A) פרסמה דוחות ביום שישי לאחר המסחר, החברה מציגה רווח של 2.5 דולר למניה והיא מחמיצה את התחזיות ב-8 סנט. החברה של וורן באפט ראתה את ההכנסות ברבעון מתחת לציפיות השוק. החולשה מגיעה מחברת הביטוח ג’קו והיקפי מטען נמוכים בבעלות חברת הרכבות.

עליבאבא (BABA) ג’פריס מסקרת את עליבאבא בהמלצת קניה ורואה בתוצאות הקרובות של החברה חוזקה בשל עונתיות. מניות החברה יורדות קרוב ל-4% במסחר המוקדם.

טארגט (TGT) מקבלת העלאת המלצה ל’קניה’ מ’החזק’, מהבנק הגרמני דויטשה בנק. החברה יכולה לשמור על צמיחה עקבית ולכן המניות שלה אטרקטיביות.

פייסבוק (FB) מתכננת לבצע מיתוג מחדש לחברות הבת, ווטסאפ ואינסטגרם. מטרת המיתוג לבהיר שאלה מוצרים בבעלותה המלאה של פייסבוק.

דולר טרי (DLTR) מקבלת הורדת המלצה מדויטשה בנק מ’קניה’ ל’החזק’. כלכלני הבנק חוששים מהשפעות מלחמת הסחר על תוצאות החברה.הוסף תגובה
  1. 1. "סינים עם כינור גדול" חחחח

    מאת: אילנה | פורסם ב- 05/08/19 16:04

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים