סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

מטריקס מסכמת רבעון עם עליה ברווח הנקי ומחלקת דיבידנד

הרווח הנקי ברבעון צמח בכ- 10.1% לכ- 37.6 מיליון ש"ח; ההכנסות צמחו בכ- 16.2% לכ- 886 מיליון ₪;

חברת מטריקס מפרסמת הבוקר את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני. הרווח הנקי ברבעון צמח בכ- 10.1% לכ- 37.6 מיליון שקל בהשוואה לכ- 34.2 מיליון ₪ ברבעון המקביל אשתקד.

הרווח הגולמי צמח ברבעון השני לכ- 126 מיליון ₪ בהשוואה לכ- 110.8 מיליון ₪ ברבעון המקביל אשתקד, גידול של כ- 13.7%.

הרווח התפעולי ברבעון צמח בכ- 18.4% לכ- 59.3 מיליון ₪, בהשוואה לכ- 50.1 מיליון ₪ ברבעון המקביל אשתקד.

החברה דיווחה הבוקר על חלוקת דיבידנד בשיעור של 43 אג’ למניה שהם כ- 26.7 מיליון ₪. סה"כ חילקה מטריקס מאז תחילת 2019 סך דיבידנד מצטבר בסך כ-85 מיליון ₪.

מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס: "אנו גאים בתוצאות הרבעון השני ומחצית 2019, המביאים לידי ביטוי את המשך הצמיחה בתחומי הליבה שלנו ובתחומים חדשים, הן באמצעות גידול אורגני והן באמצעות מימוש אסטרטגיית הרכישות והמיזוגים. רשמנו גידול בכל המדדים ברבעון ובששת החודשים הראשונים של השנה למרות שחג הפסח, יום העצמאות, שבועות והבחירות לכנסת חלו כולם במהלך הרבעון השני. ברבעון הזה איחדנו לראשונה את הדוחות של דנה הנדסה, המוסיפה ערך רב לפעילות הייעוץ ההנדסי של מטריקס ואת תוצאות מידעטק, המחזקת את פעילותינו בשוק ה- ERP. לרכישות אלו פוטנציאל צמיחה גבוה, לצד המשך הצמיחה האורגנית בפעילות החברה.

"מטריקס מבצעת כיום פרוייקטים בטכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך לחברות וארגונים בכל סדר גודל בישראל ובעולם. אנו פועלים במגוון רחב של תחומים, החל בעולמות ה- IT וכלה פרוייקטי ייעוץ בעולם התשתיות הלאומיות. המקצועיות של מטריקס, מגוון הפתרונות שלנו בטווח רחב של תחומים, החוסן הפיננסי של מטריקס וההנהלה היציבה והמחויבת של מטריקס, מאפשרים לנו לבצע פרוייקטים קטנים ועד מגה פרוייקטים בהצלחה תוך עמידה בתקציב ובלוחות זמנים, כפי שעשינו בפרוייקט הקמת מאגר האשראי של בנק ישראל, פרוייקטי טרנספורמציה דיגיטלית, פרוייקטי סייבר משמעותיים ופרוייקטים ייחודיים נוספים.

עוד הוסיף גוטמן: "מטריקס ממשיכה כבר שנים ארוכות להוביל את שוק טכנולוגיות המידע בישראל ולשמור על יציבות פיננסית. מטריקס הינה החברה הגדולה בענף והמעסיק הגדול ביותר עם למעלה 10,000 עובדים.  STKI דירגה את מטריקס כמובילת שוק שירותי טכנולוגיות המידע זו השנה ה- 14 ברציפות. חברת דירוג האשראי מידרוג אישררה דירוג מנפיק Aa3 באופק יציב בפעם ה- 12 ברציפות מאז שנת 2007 (הדירוג הגבוה ביותר לחברות IT בישראל). בנוסף, בדירוג המקומות שהכי טוב לעבוד בהם, המבוצע מדי שנה העיתון דה מרקר וחברת CofaceBDI, מטריקס נמצאת שוב במקום הראשון בין כל חברות טכנולוגיות המידע". היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים