סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

תדיראן מסכמת את הרבעון השני עם עלייה בהכנסות וברווח הנקי

החברה הכריזה על חלוקת דיבידנד בהיקף של 14 מיליון ₪ (המהווים 1.65 ₪ למניה) בגין רווחי המחצית הראשונה של שנת 2019

תדיראן הולדינגס מדווחת הבוקר את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני. הרווח הנקי הסתכם בכ-20.5 מיליון ₪, גידול של 32.6% תוך שיפור הרווחיות ל-8.2% לעומת שיעור של כ-6.6% ברבעון המקביל אשתקד. ההכנסות הסתכמו בכ-249.4 מיליון ₪, גידול של 6.4% בהשוואה לרבעון המקביל.

ההון העצמי ליום ה- 30.6.2019 עמד על כ-313.6 מיליון ש"ח, לעומת 304.3 מיליון ש"ח בתום שנת 2018. הגידול נובע מהרווח הנקי שנוצר בקבוצה בקיזוז דיבידנדים שחולקו.

החברה הכריזה על חלוקת דיבידנד בהיקף של 14 מיליון ₪ (המהווים 1.65 ₪ למניה) בגין רווחי המחצית הראשונה של שנת 2019.

לדברי משה ממרוד, מנכ"ל החברה ובעל השליטה: "אנו מסכמים רבעון עם צמיחה בכל הפרמטרים התפעוליים. זהו רבעון שלישי ברציפות בו אנו רושמים שיא במכירת מזגנים. אנו ממשיכים לחזק את אחיזתנו בשוק מיזוג האוויר הביתי בישראל ועם הרכישה האסטרטגית של קבוצת פח-תעש עליה הודענו לאחרונה, העמקנו באופן משמעותי את חדירתנו לשוק המיזוג המסחרי והתעשייתי.

"תחום ההתייעלות האנרגטית מתקדם בהתאם לתוכניות העבודה וברבעון זה המשכנו להכיר ברווחים שוטפים אשר ילכו ויגדלו וימשכו עד תום שנת 2033. "

עסקת פח-תעש מחזקת את מעמדה של תדיראן כשחקן מוביל בכלל מגזרי ומוצרי מיזוג וטיפול באוויר – ביתי, מסחרי ותעשייתי ותומכת בתוכניות הצמיחה שלנו. בעסקה זו גלום פוטנציאל רב שאני בטוח אשר יבוא לידי ביטוי בעתיד."

"במקביל, אנו ממשיכים בקידום הפעילות הבינלאומית, בה אנו רואים מנוע צמיחה חשוב לעתיד. בהתאם אנו ממשיכים לבחון לעומק את השווקים הרלוונטיים עבורנו, ואת שיטת החדירה אליהם באופן שיאפשר יצירת ערך.

שילוב המגמות שתוארו, של התחזקות ההובלה בשוק המיזוג הביתי, התבססות בשוק התעשייתי והמסחרי כשחקן מוביל דרך עסקת פח-תעש והתקדמות הפעילות הבינלאומית מייצרים לתדיראן תשתית מצוינת להמשך צמיחה והיא מוכנה לבצע את קפיצת המדרגה הבאה בהתפתחותה. כמו כן, אנו ערוכים לרבעון השלישי אשר מסורתית הינו הרבעון החזק ביותר בשנה בתחום מיזוג האוויר."

בחודש יולי 2019 הודיעה תדיראן על עסקת רכישה אסטרטגית. החברה תרכוש 70% ממניות קבוצת פח תעש הכוללת את חברת פח תעש (אשקלון) בע"מ וחברת די.אנד.פי חדרים נקיים בע"מ תמורת 100.1 מיליון ש"ח. הקבוצה עוסקת בטכנולוגיות אוויר לתחומי המסחר, התעשייה והחדרים הנקיים.הוסף תגובה
  1. 2. תדיראן מרוויחה המפיצים שלה מפסידים

    מאת: החברה מרוויחה וקבלני המיזוג בוכים על חוסר רווחיות | פורסם ב- 14/08/19 06:55
  1. 1. סחטיין (לל"ת)

    מאת: יפית | פורסם ב- 13/08/19 18:07

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים