סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

צפי לעליות בוול סטריט, התנודתיות בשווקים נמשכת

אירופה נסחרת בתנודתיות גבוהה; לראשונה אי פעם תשואת אג"ח ארה"ב ל 30 שנה מתחת ל 2%; החוזים העתידיים עברו לעליות

נכון לעכשיו, יום המסחר בארה"ב צפוי להיפתח בעליות שערים קלות. המדדים מחקו ירידות שערים מוקדם יותר כשמספר מקורות מדווחים על קשר ישיר בין טראמפ לנשיא הסיני. מוקדם יותר דיווחה סוכנות ידיעות סינית שנשיא סין הציע לטראמפ להיפגש באמצע בנוגע למלחמת הסחר. עוד יותר מוקדם האשימה סין שארה"ב לא עומת בהתחייבויות שלה בנוגע למכסים החדשים דבר שגרר ירידות של עד אחוז בחוזה של הנסד"ק 100, על פניו נראה שהסיפור הזה לא הולך להיגמר בקרוב.

אירופה נכון לכתיבת שורות אלה נסחרת במגמה שלילית, הדקס יורד 0.3% דויטשה בנק נסחר לראשונה מתחת ל 6 אירו ותשואת האג"ח ל 30 שנה פוגשת ריביות שליליות לראשונה אי פעם.

אסיה ננעלה במגמה מעורבת, הניקיי נחלש ב 1.2%, הונג קונג עלתה 0.75% בהמשך הונג קונג חתכה את תחזית הצמיחה של מ 2-3 אחוזים ל 0-1 אחוז בלבד.

הנפט נסחר בירידות שערים, חוזה הנפט הקצר מסוג לייט קורד נסחר סביב 54.7 דולר לחבית, ירידה של 0.9%.

 

מניות בכותרות

וול מארט (WMT) מזנקת מעל 6% במסחר המוקדם לאחר דוחות טובים, החברה הרוויחה 1.27 דולר למניה ברבעון השני 5 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהמכירות לחנויות זהות עלו 2.8% מול צפי של 2.4%. החברה מעלה תחזית מכירות להמשך השנה.

חברת הקנביס קנופי (CGC) צונחת 12% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה אמש על הפסד גבוה מהצפוי.

ג’נרל אלקטריק (GE) קבלה פניה מהארי מרקופולוס אשר תקף את החברה בדוח חדש שחבר. הוא טען שהחברה מסתירה את הבעיות הפיננסיות שלה. מהחברה נמסר שהיא אכן מכירה את הדוח. המניה יורדת מעל 4% במסחר המוקדם.

ענקית הקמעונאות עליבאבא (BABA) פרסמה דוחות עקפו את הציפיות בשורה העליונה והתחתונה. התוצאות הטובות מגיעות מצמיחה של ליבת החברה בקמעונאות ובשירותי הענן. המניה עולה 3% במסחר המוקדם.

ג’י סי פני (JCP) מזנקת מעל 17% במסחר המוקדם לאחר שהחברה דיווחה על הפסד של 18 סנט למניה מול צפי של 33 סנט. מכירות לחנויות זהות ירדו 9% ביחס לצפי של 5.2%.

סיסקו (CSCO) פרסמה אמש דוחות חלשים לרבעון השני. החברה עקפה בסנט את תחזיות הרווח למניה שעמדה על 83 סנט. הכנסות החברה עמדה בציפיות השוק אולם היא מורידה את תחזית ההכנסות לרבעון הנוכחי בשל מלחמת הסחר. המניה יורדת מעל 7% במסחר המוקדם.

לפי דיווח שרשויות בארה"ב ברייקשייר האטוואיי חברה ההשקעות של וורן באפט הגדילה החזקות באמזון (AMZN) הגידול אינו מהותי ומראה על תוספת של 54 אלף מניות בלבד.

נט אפ (NTAP) פרסמה אמש דוחות לאחר המסחר, החברה הציגה רווח של 65 סנט למניה מול צפי של 58 סנט למניה. החברה מעלה את תחזית הרווח לרבעון השלישי של השנה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים