סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

Seedo חתמה על הסכם הפצה באירופה

ההסכם עם חברת Namaste כולל בין היתר הפצה בגרמניה, בריטניה ואירלנד; לסידו הסכם הפצה גם בארה"ב עם חברת OutForm

חברת Seedo הישראלית, יצרנית רובוטים ביתיים לגידול אוטומטי של קנאביס, חתמה על הסכם עם חברת Namaste להפצת הרובוטים ברחבי אירופה. ההסכם כולל את מדינות היבשת, בדגש על שיווק בגרמניה וכן את בריטניה ואירלנד.

בחודשים האחרונים החלה סידו במכירת מתקנים למגדלי קנאביס בהולנד, בלגיה וגרמניה ואף פתחה מרכז לוגיסטי בהולנד על מנת לשרת את הלקוחות. ההסכם עם חברת נמסטה, המתמחה בשיווק מוצרי קנאביס און ליין ומשרתת כשני מיליון לקוחות באמצעות מספר אתרי מכירות, צפוי להביא להגדלת המכירות ולקיצור משך האספקה.

הסכם ההפצה באירופה מצטרף להסכם קודם שחתמה סידו עם חברת OutForm לשיווק ברשתות הקמעונאיות הגדולות בארה"ב. חברת OutForm, מחברות המיתוג וההפצה הבולטות בארה"ב, משווקת מוצרים לרשתות האמריקאיות הארציות בסט ביי, הום דיפו, , Bed Bath & Beyond ואחרים. במסגרת ההסכם החברה אחראית לשיווק מוצרי סידו בחנויות און ליין וברשתות בארה"ב ואספקה מהירה ללקוחות.

מתקן הגידול מתאים בנוסף לקנאביס גם לגידול של ירקות, צמחי תבלין ופרחים בסביבת גידול מבוקרת שחוסכת את הצורך בשימוש בחומרי הדברה ומניבה יבולים נקיים. תא הגידול הרובוטי של סידו נראה כמקרר משרדי קטן, המגדל מניח בתוכו זרע מסוג הקנאביס אותו הוא רוצה לגדל.

הגידול נעשה בתוך תא אטום החסום בפני מזיקים ומחלות, ולכן גם נקי מחומרי הדברה. תהליך הגידול מנוהל על ידי אלגוריתם המפענח את מצב וצרכי הצמח בעזרת טכנולוגיות ניתוח תמונה וקובע מינון מדויק של דישון, השקיה וטמפרטורות. טכנולוגיה נוספת של לימוד מכונה מאפשרת לרובוט לשפר את ביצועי הגידול על ידי הסקת תובנות ממחזורי גידול קודמים. המגדל יכול לצפות מרחוק בתהליכי הגידול באמצעות וידיאו ומקבל נתונים על ההתקדמות.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים