סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם המימוש האחרון במניית בנק אוף אמריקה מהווה הזדמנות קניה?

מניית בנק אוף אמריקה ירדה בשבוע שעבר לאזור תמיכה מהותי; הזדמנות כניסה או שהרע עוד לפנינו?

מניית בנק אוף אמריקה (סימול- BAC) פועלת כקבוצת אחזקות בנקאית, המספקת שירותים ומוצרים פייננסים בארה"ב ובעולם. בין מוצרי החברה ניתן למצוא, מוצרי ביטוח, בנקאות מסחרית ופרטית, ניהול הון, שירותי ברוקרז’, ניהול תיקי השקעות, מוצרי השקעה וקרנות נאמנות ועוד. החברה נסחרת בשווי שוק של 251.6 מיליארד דולר והיא כלולה במדד הדאו ג’ונס 30 והאס אנד פי 500.

ניתוח טכני

העליות החדות באגרות החוב בארה"ב והיפוך עקום התשואות באג"ח 10 שנים מול שנתיים הכה חזק מאוד במניות הפיננסים בארה"ב שירדו בחדות בשבועיים האחרונים. הירידות לא פסחו על מניותיה של בנק או אמריקה שהגיעו לאזור תמיכה טכני חזק.

בגרף היומי הקצר, ניתן לראות שהמניה נבלמה בשבוע שעבר בפעם השלישית על אזור תמיכה טכני שנבדק סביב של 26.2-26.5 דולר למניה. הירידות האחרונות הביאו את המניה שוב לאזור התמיכה וביום המסחר האחרון ראינו היפוך עולה ביחס עם כל השוק.

מניית BAC; מקור: StockCharts.com

סוחרים שרואים הזדמנות ומעריכים שתהיה הפוגה בשווקים יכולים לחפש אפשרות כניסה למניה עם סטופ מאוד ברור מתחת ל 26 דולר. במקרה זה יעד קרוב נמצא סביב 27.5 דולר ומעל 28.5 דולר, יעדים לתיקון עולה בלבד.

הפוגה מלאה בשווקים עוד יכולה להחזיר את המניה לרמות השיא, אך השל כך חייבים לראות היפוך חזרה בעקום התשואות באגח 10 שנים מול שנתיים. עד שזה לא קורה סכנת השבירה כלפי מטה במניה טרם חלפה.

בהצלחה לסוחרים.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים