סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר בוול סטריט

מדד הנאסדק מזנק 1.5%; טבע מזנקת 4%; הזהב נחלש מרמות השיא; הנפט ממשיך להתאושש

שבוע המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים, כשהחששות מהכלכלה הגלובלית נרגעים מעט. עדות לכך אנו מקבלים מהתשואות על אגרות החוב הממשלתיות בארה"ב שעולות מעט בהמשך ליום שישי וממשיכות להקל על השווקים. עדות נוספת מגיעה מהזהב שנחלש ב-0.75% למחיר של 1497 דולר לאונקיה. 

הנשיא טראמפ ממשיך להתקפל בפני הסינים ומאריך את המחזור העסקי של וואוויי בארה"ב בעוד 90 יום. גם זה מגיע בהמשך לשיחת הטלפון ההיסטרית שלו בשבוע שעבר למנכלי 3 הבנקים הגדולים בגלל הירידות החדות שהתרחשו בשווקים. 

הנפט מתחזק היום חבית מסוג לייט רוד עולה 0.8% למחיר של 55.3 דולר לחבית. באירופה מגמה חיובית, ממשלת גרמניה מגבשת תוכנית לתמיכה בכלכלה בכדי למנוע מיתון, מדד הדקס עולה 1.5% והקאק הצרפתי מתחזק ב 1.4%. אסיה פתחה את השבוע במגמה חיובית, הניקיי התחזק ב 0.65% ובורסת שנחאי עלתה ב 2.1%.

מניות בכותרות

אסתי לאודר (EL) מזנקת מעל 6% במסחר המוקדם לאחר דוחות טובים, החברה הרוויחה 64 סנט למניה מול צפי ל 53 סנט. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק כשהחברה מספקת תחזית גבוה מהציפיות להמשך השנה. יחד עם זאת החברה מציינת את הסיכונים בהמשך מלחמת הסחר עם סין.

פאלו אלטו (PANW) עולה 1.5% במסחר המוקדם ומתאוששת מנפילה של מעל 7% ביום שישי האחרון. סגן הנשיא ומנהל המכירות הכלל עולמי דייב פרניך התפטר מהחברה באופן רשמי ובהמשך לשמועות אשר גרמו לנפילת המניה ביום ו’ האחרון.

מייקרוסופט (MSFT) מודיעה שתשתמש בטכנולוגיה של אנבידיה למשחק המיינקרפט, הטכנולוגיה " ray tracing" משפרת את הויזואליות הגרפית והפוכת את המשחק למציאותי יותר.

מסטרקארד (MA) מקימה צוות קריפטוגרפי משלה, על פי הניו יורק טיימס. החברה כבר שותפה עם פייסבוק באחד המיזמים שלה ונראה שבחברה בהחלט מאמינים בטכנולוגיה.

דקרס (DECK) קבלה העלאת המלצה מהחזק לקניה מפיבוטל ריסרץ’.

אמג’ן (AMGN) מקבלת הורדת המלצה מקניה לנייטרלי מבנק מיזוהו.

דולר ג’נרל (DG) מקבלת המלצת תשואת יתר מג’י פי מורגן, כלכלני הבנק מצפים לדוחות טובים מקונצנזוס האנליסטים.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים