סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים בפתיחת המסחר בוול סטריט

SP500 יורד 0.4%; מגמה מעורבת בבורסות העולם; הזהב חוזר מעל 1500 דולר לאונקייה; יציבות במחירי הנפט

יום המסחר בארה"ב נפתח בירידות שערים לאחר הראלי אמש. השוק סגר את יום המסחר בעליות חדות ונעל יום שלישי ברציפות של עליות שערים.

הזהב שב להתחזק היום וחוזר מעל 1,500 דולר לאונקיה. הנפט נסחר ביציבות סביב 56 דולר לחבית מסוג לייט קרוד. בורסות העולם מחפשות כיוון ובאירופה נסחרים המדדים המובילים סביב שערי הבסיס. אסיה ננעלה גם היא במגמה מעורבת, הניקיי היפני עלה 0.56%, הונג קונג סגרה בירידות של 0.23%. 

התשואות על אגרות החוב ל-10 שנים בארה"ב יורדות ואגח 10 שנים נסחר בתשואה של 1.576%. הסינים ממשיך להחזיק את המטבע שלהם ברמה של 7.07 דולר ליואן, ומעל לרמה הפסיכולוגית של 7 דולר ליואן.

מניות בכותרות 

הום דיפו (HD) מפרסמת דוחות לפני המסחר ומציגה רווח של 3.17 דולר למניה מול צפי ל-3.08 דולר. הכנסות החברה היו מתחת לציפיות השוק וגם הכנסות לחנויות זהות עמדו על 3% במקום 3.5%. החברה מורידה את התחזית השנתית ומציינת שמלחמת הסחר יכולה להשפיע על הצרכנים בארה"ב. יחד עם כל זה מניות החברה עולות 2.5% במסחר המוקדם.

קוהלס (KSS) הביסה את התחזיות עם רווח של 1.55 דולר מול צפי של 1.53 דולר. בדומה להום דיפו גם כאן הכנסות החברה היו מתחת לציפיות השוק וההכנסות לחנויות זהות ירדו ב 2.9% במקום 2.5%. גם במקרה הזה השוק מפרגן על התוצאות המעורבות עם עליה של 4% במסחר המוקדם.

ביידו (BIDU) מזנקת קרוב ל-10% לאחר פרסום הדוחות מוקדם יותר היום. החברה מציגה תוצאות טובות מהתחזיות בעיקר בזכות הצמיחה בפלטפורמת הסטרימינג וידאו שלה. יחד עם זאת החברה מצננת ואומרת שהכנסות מפרסום אמורות להמשיך להיות תחת לחץ.

אפל (AAPL) צפויה להשקיע מעל 6 מיליארד דולר בתכנים של שירותי הטלויזיה שלה אפל פלוס. ההוצאות יהיו גדולות מהותית מהתכנון המקורי של מיליארד דולר בלבד.

יו אס סטיל (X) - החברה צפויה לפטר באופן זמני מאות עובדים במישיגן. הפיטורים יכולים להמשך יותר משישה חודשים.

ג’י סי פני (JCP) מקבלת חיזוק מיו"ר החברה שרכש מעל מיליון דולר במניות במחיר של 0.59 דולר למניה. הידיעה מגיעה לאחר שהמניה קבעה שפל לפני מספר ימים ברמה של 0.53 דולר.

המניה התרסקה לאחרונה? נעלה לה המלצה. ביונד מיט (BYND) חברת תחליפי הבשר שעד לפני מספר שבועות הייתה ללהיט של השוק וירדה קרוב ל-100 דולר מרמות השיא מקבלת העלאת המלצה מ ג’י פי מורגן לנייטרלי למשקל יתר.הוסף תגובה
  1. 1. לעניות דעתי תחול רגיעה

    מאת: דוד 10 | פורסם ב- 20/08/19 16:01

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים