סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

פתיחת מסחר בניו יורק: האופוריה חוזרת לשווקים

מגמה חיובית בבורסות אירופה; מניית טרגט מזנקת לאחר דוחות טובים; היום ב-21:00 יפורסם פרוטוקול ועידת השוק הפתוח

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה חיובית לאחר שאמש נעלו המדדים את המסחר בירידות שערים לאחר 3 ימים של עליות. היום בשעה 21:00 יפורסם פרוטוקול הפד. 

באירופה, מגמה חיובית במדדים המובילים, הדקס עולה 1.2% וצרפת מתחזקת ב-1.5%. באסיה ננעל המסחר במגמה מעורבת, הניקיי היפני נחלש ב-0.28% הונג קונג התחזקה ב-0.15%. 

החוזים על הנפט מתחזקים גם היום, חבית מסוג לייט קרוד נסחרת בעליה של 0.9% ובמחיר של 56.6 דולר. הזהב מאבד גובה ונסחר סביב 1,500 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

טרגט (TGT) מפרסמת דוחות לפני המסחר ומציגה רווח של 1.82 דולר למניה מול צפי של 1.62 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כמו גם ההכנסות לחנויות זהות שהראו גידול של 3.4% מול צפי ל 2.9%. החברה מעלה את תחזית הרווח השנתית ומניות החברה מזנקות כ-15% במסחר המוקדם.

לווס (LOW) רשת עשה זאת בעצמך לבית פרסמה דוחות טובים מהתחזיות. החברה מציגה רווח של 2.15 דולר למניה מול צפי ל-2.01 דולר. הכנסות החברה עקפו גם כן את ציפיות השוק עם גידול של 2.3% בחנויות זהות מול צפי לגידול של 1.9%. מניות החברה מזנקות 12% במסחר המוקדם.

טסלה (TSLA) נתבעת ע"י וול מארט בגלל שריפות חוזרת במערכות האנרגיה הסולריות שלה. וול מארט מבקשת מבית המשפט להכריח את טסלה להסיר את הפאנלים שלה מלא פחות מ-240 חנויות. טסלה יורדת 1.5% במסחר המוקדם.

רשת הביגוד צ’ילדרנס פלייס (PLCE) צונחת 15% במסחר המוקדם לאחר פרסום הדוחות. החברה מדווחת על רווח של 19 סנט למניה מול צפי של 18 סנט. הכנסות החברה היו מתחת לתחזיות השוק. מכירות בחנויות זהות ירדו 3.8% בדומה לציפיות השוק. החברה חותכת את התחזית לשנה כולה בגלל ירידה בתנועה ועליה בפרסום.

אורבן אווטפיטרס (URBN) מדווחת על רווח של 61 סנט למניה, 3 סנט מתחת לתחזיות. הכנסות החברה והמכירות לחנויות זהות היו מתחת לציפיות השוק. החברה מציינת שהגידול באון ליין לא קיזז את הירידה במכירות בחנויות החברה. מניות החברה נסחרות ביציבות במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים