סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק

המדדים המובילים עולים עם תחילת ועידת ג’קסון הול; נורדסטרום הכתה את התחזיות ומזנקת 11; אירופה נסחרת במגמה מעורבת

יום המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים, לאחר שאתמול  נסגר המסחר בעליות שערים חדות כאשר מדד דאו ג’ונס עלה 0.93%, נאסדק טיפס 0.9%, וSP500 התחזק 0.82%. עיני המשקיעים נשואות לפתיחת ועידת הבנקים בג’קסון הול היום.

המסחר באירופה מתנהל בשעה זו במגמה מעורבת, הדקס עולה 0.16% והקאק יורד 0.2%. באסיה ננעל המסחר ביציבות, הניקיי עלה 0.05% ומדד שנחאי עלה 0.11%.

הנפט ממשיך להתחזק היום, חבית מסוג לייט קרוד נסחרת בעליה של 0.65% ובמחיר של 60.69 דולר. הזהב נחלש מעט ונסחר סביב 1,500 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות:

דיק ספורטינג – קמעונאית מוצרי הספורט הרוויחה 1.26 דולר למניה ברבעון השני, 5 סנט למניה מעל הערכות. ההכנסות היכו את תחזיות גם הן. החברה מעלה תחזיות לשנה כולה. המניה מזנקת 9% בטרום.

Hormel – יצרנית המזון דיווחה על רווחים רבעוניים של 37 סנט למניה, סנט אחד מעל הערכות האנליסטים. ההכנסות תואמות את הציפיות. התוצאות של הורמל נפגעו בגלל חולשה בתחום מוצרי המכולת. המניה עולה 3.8% לפני תחילת המסחר.

BJ’s Wholesale – קמעונאית המחסנים גברה על ההערכות בשני סנט למניה, עם רווח רבעוני של 39 סנט למניה. ההכנסות היו מעט מתחת לתחזיות. ב-BJ מסרו כי החברה סיימה את הרבעון במומנטום חזק וכי היא בטוחה שתעמוד בתחזיות שלה לשנה כולה. המניה עולה 8% בשלב טרום המסחר.

טרגט – המניה קיבלה עדכון המלצה ל"קניה" מ"ניטרלי" מסיטי בנק. גם אחרי שהמניה עלתה למעלה מ-20% ביום רביעי, בסיטי אומרים שטרגט תמשיך להוכיח את חוזקה בזירה הקמעונאית.

נורדסטרום – החברה היכתה את תחזיות הרווח ב-15 סנט למניה, וסיימה את הרבעון עם רווח של 90 סנט למניה. עם זאת, ההכנסות היו מעט מתחת לתחזיות. בנורסטדרום הסבירו כי הרווחים גדלו בעיקר בשל הוצאות נמוכות יותר והפחתת מלאי. המניה קופצת 8% לפני המסחר.

מיילן – חברת התרופות נתבעת על ידי יצרנית התרופות הדנית נובו נורדיסק בגין הפרת פטנטים לכאורה, בניסיון לעצור את מיילן מלשווק גרסה גנרית של התרופה של נובו לטיפול בסוכרת Victozaהיה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים