סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת שבוע המסחר בארה”ב

לאחר פתיחה שלילית השווקים בעולם עוברים לעליות; טראמפ בשיאו עם סדרת ציוצים על חזרה למו"מ עם סין; הדולר נסחר בשיא מול היואן

שבוע המסחר בארה"ב צפוי להפתח במגמה חיובית לאחר נעילת שבוע סוערת במיוחד בירידות שערים חדות. עיקרי הדברים: לאחר העלאת מכסים מצד סין, טראמפ הגיב בקריאה לחברות האמריקאיות לצאת החוצה מסין ולאחר המסחר העלה מכסים נוספים על סחורות סיניות. 

הבוקר בועידת הג’י 7 צייץ טראמפ שקבל 2 שיחות בסופ"ש מסין במטרה להרגיע את השטח כשבפועל נשמעו מספר הכחשות מפני מספר גורמי ממשל. הדולר ממשיך להתחזק מול היואן ונסחר סביב 7.15 דולר ליואן.

הזהב יורד כאחוז נסחר ברמה של 1,530 דולר לאונקיה גם הוא סמן לחיפוש מקלט בשווקים לנוכח התנודתיות וההסלמה במלחמת הסחר. אירופה נסחרת במגמה חיובית הדקס והקאק עולים 0.35% ו-0.45% בהתאמה, לאחר שמוקדם יותר פתחו בירידות קלות. 

הנפט מוחק את הירידות המוקדמות ועולה 1.2% למחיר של 54.8 דולר לחבית מסוג לייט קרוד. מוקדם יותר אסיה ננעלה בירידות שערים חדות, הניקיי נחלש ב 2.1%, הונק קונג ירדה 1.9%.

מניות בכותרות

סלג’ין (CELG) מוכרת את הזכויות לתרופת הפסוריאזיס לאמג’ן תמורת 13.4 מיליארד דולר במזומן. בריסטול מאיירס סקווב הצפויה להתמזק עם סלג’ין בעסקת מזומן ומניות הסכימה למכירה בכדי לזכות באישור רגולטורי למיזוג ביניהן.

דיסני (DIS) תשיק 25 חנויות בתוך רשת הקמעונאות טארגט וזה יקרה עד אוקטובר הקרוב. בעתיד מתכוונת דיסני להרחיב את הכמות ל-40 חנויות נוספות עד חודש אוקטובר 2020. המיקומים הראשונים יהיו בערים הגדולות.

טסלה (TSLA) מתכוונת להעלות מחירים בסין החל מהשבוע, על פי סוכנות הידיעות רויטרס. טסלה שוקלת ייקור נוסף בדצמבר במידה והמכסים הסיניים על מכוניות מארה"ב יכנס לתוקף.

חברת ריית’און (RTN) המספקת פתרונות הגנה וכלי נשק, זכתה בחוזה של 534 מיליון דולר עבור מכשיר ראיה אינפרה אדום עבור טנקים.

M3 (MMM) לפי המגזין הנחשב בארונס, מניות החברה אינן מציאה למרות ירידה של 16% מתחילת השנה. במאמר פורסם כי התחייבויות סביבתיות מאיימות לשחוק את שווי החברה עוד יותר.

רכשת ההנעלה והביגוד פוט לוקר (FL) מקבלת הורדת המלצה מססקוונה לחיובי לנייטרלי. לטענתם הצפי של החברה אופטימי מידי.הוסף תגובה
  1. 1. סקירה יפה להעלות גם באמריקאי (לל"ת)

    מאת: סימון1 | פורסם ב- 26/08/19 16:18

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים