סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות אנליסטים

הראל פיננסים: ”ממשיכים לראות את השוק המקומי כאטרקטיבי בעל פוטנציאל תשואה גבוה”

"השוק מתפקד טוב וימשיך להיות בעל סטיית תקן נמוכה יותר מהשוק האמריקאי. ממשיכים להמליץ להקצות חלק גדול יותר מהחשיפה המנייתית לישראל"

הראל פיננסים מפרסמים היום המלצות השקעה שבועיות ו"מתמקדים בשוק המניות בישראל לאור הפוטנציאל וסטיית התקן הנמוכה מבין שווקי המניות המובילים בעולם". במסגרת ההמלצות צויין כי "כתוצאה מרחשי מלחמת הסחר וההתפתחות בכלכלת העולם, שוק המניות בארה"ב אופיין בעצבנות יתר כאשר רשם ירידות יומיות חדות בהובלת מדד הנאסד"ק שירד ב 3% ביום אחד ומנגד מדד הפחד זינק ב 20% בסוף השבוע שחלף".

כמו כן כתבו בהראל פיננסים כי "בחודש אוגוסט שוב בולטים המדדים הישראלים בתנודתיות נמוכה יותר. בעוד שהשוק האמריקאי רושם ירידות יומיות של 3%, השוק המקומי שפתח את השבוע אתמול (א’) ירד פחות. בסיכום שבועי, מדד ת"א 90 עלה 3.6%+ בעוד מדד S&P500 ירד 1.4%-. אנו ממשיכים לראות את השוק המקומי כשוק אטרקטיבי בעל פוטנציאל תשואה גבוה, אשר מתפקד טוב ושימשיך להיות בעל סטיית תקן נמוכה יותר מהשוק האמריקאי וממשיכים להמליץ להקצות חלק גדול יותר מהחשיפה המנייתית לישראל.
עונת הדו"חות בת"א עתידה להסתיים השבוע, כאשר השבוע עתידים לפרסם את דוחותיה בזק ביום שני, פרטנר ביום שלישי וויקטורי ביום רביעי. עד כה, מדד ת"א 90 בלט בתשואה של כ 23%+ מתחילת השנה בזכות פרסום עונת דו"חות של חברות רבות ובראשן חברות הנדל"ן ובנוסף סקטור הנדל"ן שנתמך מירידות התשואות בארץ ובעולם בלט לחיוב".

עוד הוסיפו במסגרת הסקירה כי "על רקע הורדות הריבית בארה"ב ובעולם וההבנה שבישראל הריבית לא תעלה בזמן הקרוב, המיקוד להמשך השנה, הוא השקעה במניות בשיעור גבוה יחסית, תוך מעבר לשוקי מניות בעלי סטיית תקן נמוכה, כדוגמת מניות ישראל".

באשר לאג"ח בארץ קבעו כי "ביצועים חזקים בחלק הבינוני-ארוך תומכים במח"מ בינוני כדי ליהנות מעקום התשואות התלול; אג"ח דולרי- התהפכות העקום יחד עם תשואות ממשלתיות בשפל תומכים במימוש רווחים ומעבר למח"מ קצרצר".

לסיכום נכתב כי "על רקע ירידת התשואות החדה בעולם, גם השוק המקומי הושפע ובמיוחד באפיק הממשלתי השקלי. באפיק הקונצרני, השלים מתחילת השנה התל בונד שקלי בנקים וביטוח 7.8%+ ומדד התל בונד 60 סיפק 6.5%+. אנו מרגישים יותר בנוח במח"מ בינוני (ולא קצר) ושמירה על מרכיב של אג"ח קונצרני בחלק המדורג A ומעלה על מנת להקטין תנודתיות ועם מרכיב מט"ח מוגבל בכל תיק. ביום רביעי הקרוב צפויה להתפרסם הודעת הריבית של בנק ישראל, כאשר הצפי שהבנק לא יעלה את הריבית בקרוב ועל כן הריבית תישאר ללא שינוי וזאת על רקע הנתונים שנצברו בארץ שלא מהווים סיבה מספקת להורדת ריבית".

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 1. דלק:הצעת הרכש של תשובה-בדיחה עצובה

    מאת: יריב כהן | פורסם ב- 27/08/19 09:00

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים