סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

חברת Weebit Nano השלימה גיוס של כ-2.5 מיליון דולר באוסטרליה

ההנפקה התבצעה לפי מחיר של 39 סנט למניה; החברה מתכוונת לגייס סכום דומה ובאותו המחיר בהנפקת זכויות; דירקטורים של החברה השתתפו בהנפקה בהיקף של כ-10%

חברת Weebit Nano הישראלית, הנסחרת באוסטרליה (ASX:WBT) השלימה אתמול גיוס של כ-2.5 מיליון דולר באוסטרליה לפני מחיר של 39 סנט למניה. בכוונת החברה לגייס סכום דומה ובאותו המחיר בהנפקת זכויות.

Weebit עוסקת בפיתוח טכנולוגיות זיכרון למחשב. החברה נותנת מענה לצורך להגדיל את ביצועי המחשב ולחסוך באנרגיה של זיכרון המחשב. הטכנולוגיה מאפשרת לזיכרונות של מוליכים למחצה להיות זולים, מהירים, אמינים וחסכוניים בהשוואה לזיכרונות Flash הקיימים בשוק.

מטרת הגיוס היא להאיץ כמה אבני דרך בתהליך המסחור של טכנולוגיית ה-ReRam מול לקוחות החברה. כמו כן ישמש ההון שגויס לקבלת הזמנה מסחרית ראשונה בשנה הבאה ולחתום עם מפעל להעברת הטכנולוגיה לייצור המודולים של החברה.

ההנפקה זכתה להיענות מבעלי מניות קיימים וחדשים ובה השתתפו גם דירקטורים של החברה בהיקף של כ-10% מהיקף ההנפקה וחלקם אף התחייבו להשתתף בהנפקת הזכויות בהמשך.

קובי חנוך, מנכ"ל Weebit אומר: "החברה עברה משלב מעבדה טכנולוגית אוניברסיטאית לפני שלוש שנים להיותה מובילה טכנולוגית בתחום הזכרונות הלא נדיפים תוך שהיא מתקדמת לקראת שלב הייצור. 

ההון שגוייס ויגוייס יאפשר לנו לקדם את הצד הטכנולוגי ולקדם את השיחות עם לקוחות על מנת לקבל הזמנה ראשונה ולחתום על הסכם ייצור בהתאם. אני מעודד מהעובדה שההנפקה נתמכה על ידי בעלי מניות קיימים והדירקטורים".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים