סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

פתיחת מסחר חיובית בארה”ב, מדד הנאסד”ק עולה 0.6%

מתחזקות עליות השערים באירופה; הזהב נסחר ביציבות סביב 1540 דולר; ניסיונות רגיעה במלחמת הסחר

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה חיובית לאחר נעילה חיובית אמש עם פתיחת שבוע המסחר. הסינים ממשיכים לטעון שלא נוצר קשר עם ארה"ב, הדולר נחלש קלות מול היואן ונסחר סביב 7.163. 

הזהב ממשיך לשדר עוצמה ולאחר שנחלש קלות אתמול הוא חוזר לעלות ונסחר סביב 1540 דולר לאונקיה. 

עקום התשואות שוב מתהפך, איגרת החוב לשנתיים נסחרת בתשואה של 1.533% בעוד אגח 10 שנים נסחרת סביב 1.51%. הפחד מהאטה ממשיך להיות קיים לפחות לפי שוק החוב, וצפוי להעיב על מניות הפיננסים. 

אירופה נסחרת בעליות שערים, הדקס עולה 0.7% והקאק הצרפתי עולה 0.5%. אסיה ננעלה בעליות שערים, הניקיי התחזק ב 0.96% שנחאי עלתה ב 1.35%.

מניות בכותרות

 

יצרנית המזון ג’י אם סמוקר (SJM) הרוויחה 1.58 דולר למניה מול צפי של 1.74 דולר. הכנסות החברה היו מתחת לציפיות השוק. החברה מצביעה על מחירי קפה וחמאת בוטנים שנשחקו, כמו גם תחרות גוברת בתחום המזון לכלבים. מניות החברה יורדות 5.5% במסחר המוקדם.

ג’ונסון אנד ג’ונסון (JNJ) הגיעה להסדר במדינת אוקלהומה בפרשת האופיואיטים. החברה תשלם 572 מיליון דולר מתחת לציפיות השוק ולסכום התביעה שעמד על 17 מיליארד דולר. החברה אמרה שתערער על ההחלטה. מניות החברה עולות 1.3% במסחר המוקדם.

קומקסט (CMCSA) מקבלת סיקור מחודש מבנק וולס פארגו ותשואת יתר.

טייוואן סמיקונדקטורס (TSM) נתבעת ע"י יצרנית השבבים גלובל פונדריס בגין הפרת פטנטים. החברה מבקשת לעצור את לקוחותיה מלייבא מוצרים לארה"ב וגרמניה. בין לקוחות החברה נמצאת אפל.

אמזון (AMZN) הגזבר העולמי של החברה קורט זומוולט עזב את החברה לאחר 15 שנה, כך מוסרים מקורות ל CNBC.

זינגה (ZNGA) נכנסת לרשימת המניות הטובות של חברת וודבוש. החברה חושבת שסל מוצרי החברה יכול להשיא ערך לכיוון שנת 2021.הוסף תגובה
  1. 1. ZNGA-בגלל זה עולה בקדם

    מאת: סימון1 | פורסם ב- 27/08/19 16:25

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים