סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

שוב אופטימיות בשווקים על רקע שיחות טלפון טראנס אטלנטיות

הנסד"ק מזנק 1.53%, דאו ג’ונס עולה 1.14%; הזהב נסחר מעל 1550 דולר לאונקיה; באירופה עליות שערים נאות

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה חיובית במדדים המובילים לאחר עליות שערים אמש. הבוקר נסחרו החוזים העתידיים בירידות שערים של עד חצי אחוז ואז ידיעה שיצאה בסוכנות הידיעות הסינית על כך שהסיניים יצרו קשר ורוצים לחדש את שיחות הסחר עם ארה"ב שינתה את המגמה.

בנוסף, הסינים מקווים להגיע לעמק השווה כשמקורות שונים מדווחים על אפשרות לפגישה בחודש הבא (כמה פעמים היינו בסרט זה?). השווקים שואבים אופטימיות רק מהמילה "שיחות סחר" כשבפועל הזהב ממשיך לשדר עוצמה ועולה קלות גם היום. הדולר מול היואן אומנם נחלש מעט אבל עדיין נסחר ברמה גבוהה של 7.1440.

אגרות החוב ל-10 שנים בארה"ב יורדות מתחת לתשואה של 1.5% כשהיפוך העקום נותר בעינו והוא מעל 4 נקודות בסיס בדומה לאתמול. במילים אחרות, שוק החוב לא מאמין כל כך לדיווחים שיוצאים מסין. אירופה עולה בחדות, דקס וקאק עולים 1% ו-1.3% בהתאמה. אסיה ננעלה במגמה מעורבת וללא תנודות מיוחדות, יפן ירדה 0.09% הונג קונג התחזקה ב 0.34%.

מניות בכותרות

בסט ביי (BBY) צוללת מעל 5% במסחר המוקדם. החברה מדווחת על רווח של 1.08 דולר למניה מול צפי של 0.99 דולר. למרות העלאת התחזית השנתית, ההכנסות חלשות וההכנסות לחנויות זהות היו חלשות מתחת לציפיות השוק.

חברת הביגוד אברקרומבי אנד פיץ (ANF) דיווחה על הפסד של 48 סנט למניה מול צפי להפסד של 53 סנט. הכנסות החברה היו חלשות והכנסות לחנויות זהות היו ללא שינוי מול צפי לגידול של 0.6%. השוק לא אוהב את אשר הוא רואה, מניות החברה צונחות 14% במסחר המוקדם.

רשת הדיסקאונט דולר ג’נרל (DG) עולה 7.7% במסחר המוקדם לאחר הדוחות. החברה מדווחת על רווח של 1.74 דולר למניה מול צפי של 1.57 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והכנסות לחנויות זהות צמחו ב-4% במקום צפי לצמיחה של 2.4%.

וויליאמס סונומה (WSM) הרוויחה ברבעון האחרון 87 סנט למניה מול צפי של 84 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והכנסות לחנויות זהות עלו ב-6.5% מול צפי ל 2.2%. בנוסף החברה מעלה את התחזית השנתית שלה. בשלב זה השוק פחות אוהב את התוצאות והמניה יורדת 2% במסחר המוקדם.

בוקס (BOX) דיווחה על רבעון מאוזן מול צפי להפסד של 2 סנט למניה. חברת הענן עקפה את תחזית ההכנסות אך מספר הלקוחות שלה ירד. החברה אישררה את התחזית שלה להמשך השנה. איפה שאין צמיחה, השוק מעניש, מניות החברה יורדות 7% במסחר במוקדם.

PVH) PVH) חברת אופנה שבין מותגיה אפשר למצוא את קלווין קליין, טומי הילפיגר ועוד, עולה במסחר המוקדם קרוב ל 5%. החברה מדווחת על רווח של 2.1 דולר למניה מול צפי של 1.88 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. למרות זאת החברה חותכת את התחזית השנתית בפעם השנייה השנה בשל הלחץ של מלחמת הסחר בין ארה"ב לסין.הוסף תגובה
  1. 2. אופטמיות ? החופש הגדול נגמר

    מאת: naxsus | פורסם ב- 29/08/19 17:27
  1. 1. הטלפון הירוק (לל"ת)

    מאת: שילקה | פורסם ב- 29/08/19 16:46

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים