סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

קומוולט רוכשת את הדוויג ב- 225 מיליון דולר

הרכישה נועדה להתמודד עם האתגרים כתוצאה מהאצת בעיית פרגמנטציית הנתונים

Commvault (נאסד"ק: CVLT), ספקית תוכנה בתחום ניהול נתונים בסביבות ענן ו- On Premise, הכריזה היום על חתימת הסכם סופי לרכישת Hedvig, חברה חדשנית לאחסון מוגדר-תוכנה (Software Defined Storage), בסכום של 225 מיליון דולר, סכום הכולל את מחיר הרכישה ועלות שימור העובדים. 

גרטנר צופה כי עד שנת 2023, התפיסה של אחסון מוגדר-תוכנה למערכות הפעלה של פתרונות אחסון הפועלות בענן יהפוך לשיטה הדומיננטית לבניית תשתיות אחסון מרובות ענן.

מעבר זה לסביבות ענן וריבוי עננים (Multicloud), יחד עם יישומים ייעודיים לענן מהוות יתרון תחרותי עבור חברות בכל הגדלים; עם זאת, תופעת פרגמנטציית הנתונים המואצת משפיעה לרעה על התוצאות העסקיות של ארגונים. צמיחת נתונים מהירה זו, שנוצרת ממגוון מקורות המאוחסנים הן בסביבות On Premise והן בענן תמשיך ליצור אתגרי שליטה, אבטחה וניהול משמעותיים.

"ניהול נתונים בריבוי עננים מהווה בעיה מורכבת עבור לקוחות, וזה מתורגם לערך. רכישת Hedvig היא מהלך אסטרטגי מתוחכם המאפשר לCommvault גם לבדל וגם לשפר את שירותיה - מה שירחיב את השוק הפוטנציאלי שלה. אנו מאמינים כי הדבר מגדיל את הערך שCommvault יכולה לספק לבעיות מורכבות של לקוחות", אמר קרופורד דל פרטה, נשיא IDC.

"רכישה זו מדגימה כיצד Commvault מראה את הדרך לחיבור בין מערכות אחסון וניהול הנתונים", אמר סאנג’יי מירצ’נדאני, מנכ"ל Commvault. "אנו מאמינים שהצירוף הזה של יכולות האחסון החדשניות של Hedvig יחד עם פלטפורמת הגנת המידע המובילה בתעשייה של Commvault מפחית את הפרגמנטציה ומהווה צעד המקדים פתרונות אחרים בשוק."

לאורך השנים Commvault הרחיבה את הפורטפוליו שלה על מנת לסייע לאלפי לקוחות ותיקים מכל הגדלים בכל העולם, להגן לנהל ולהשתמש בנתונים שלהם בצורה יעילה יותר. הדבר בא לידי ביטוי בעובדה שCommvault מנהלת כיום נתונים במערכותיה בנפח של למעלה מ- 600 פטה בייט.

Hedvig מגדילה יעילות-תפעולית, מטפלת בבעיות ריבונות-הנתונים הנובעות מרגולציות ניהול נתונים ומאפשרת יכולות ייעודיות לענן היברידי ועננים מרובים. היעילות התפעולית של Hedvig מושגת באמצעות איחוד פרוטוקול מלא (חסימה, קבצים, אחסון אובייקט) בפלטפורמה יחידה.

 "בהיותה מבוססת תוכנה לחלוטין, פלטפורמת Hedvig יכולה להתפרש על מרכזי נתונים מרובים ועל פני גיאוגרפיות פיזיות מרובות, כולל סביבות ענן שונות", אומר אבינאש לקשמן, מנכ"ל Hedvig. "זה אולי הפתרון המקיף ביותר שפותח אי פעם למרכזי נתונים ארגוניים וסביבות ענן ציבוריות."

"ניהול נתונים בריבוי עננים מהווה בעיה מורכבת עבור לקוחות, וזה מתורגם לערך. רכישת Hedvig היא מהלך אסטרטגי מתוחכם המאפשר לCommvault גם לבדל וגם לשפר את שירותיה - מה שירחיב את השוק הפוטנציאלי שלה. אנו מאמינים כי הדבר מגדיל את הערך שCommvault יכולה לספק לבעיות מורכבות של לקוחות", אמר קרופורד דל פרטה, נשיא IDC.

הדוויג הוקמה בשנת 2012 על ידי אבינאש לקשמן, ממציא Apache Cassandra ואחד מממציאי Amazon Dynamo. הרכישה צפויה להיסגר ברבעון השלישי בשנה הפיסקלית של Commvault, בכפוף לתנאי הסגירה. העסקה צפויה לצמצם מעט את הרווח למניה של Commvault על פי Non-GAAP בשנה הפיסקלית 2020 ולהאיץ את הרווח למניה על פי Non-GAAP בשנה הפיסקלית 2021.

"הטכנולוגיה של Hedvig נמצאת במיטבה. זה נבדק והוכח בשוק. אנו מאמינים כי החיבור בין אחסון, ריבוי עננים, וטכנולוגיות ענן בשילוב עם ההובלה שלנו בניהול נתונים, יאיצו את המעבר ליישומים מודרניים הבנויים על קונטיינרים ומיקרו-שירותים (microservices). חברת Commvault תקבע את הרף לאיחוד אחסון וניהול נתונים לעתיד", סיכם מירצ’אנדני.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים