סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

מרחביה: רמדי נמכרה ל- OPTIMIZERX ב-16 מיליון דולר

העסקה כוללת גם תמורה עתידית של עד 30 מיליון דולר בכפוף ליעדים; חלקה של מרחביה בעסקה מסתכם 1.1-3.7 מיליון דולר

חברת מרחביה אחזקות מדווחת היום כי רמדי (RMDY), שהחזקות החברה בה עומדות על כ-6.06%, התקשרה בהסכם מיזוג משולש הופכי עם חברת OptimizeRx המאוגדת בארה"ב ומניותיה נסחרות בנאסד"ק.

OptimizeRx עוסקת בתחום הטכנולוגיה ומתן שירותים נלווים בתעשיית שירותי הבריאות. באמצעות פלטפורמה שפיתחה החברה, המקיפה את כל התחומים והתמחויות הטיפול, מתאפשרת זרימת מידע בזמן אמת בין מטפלים למטופלים לספקי שירותי בריאות. כמו כן, מדובר בפלטפורמת קידום מכירות לספקים בתחום הבריאות, המאפשרת ערוץ תקשורת ישיר הן עם גופים גדולים דוגמת בתי חולים ומרפאות והן ישירות עם החולים.

בתמורה לרכישת מלוא המניות של RMDY ,OPRX תשלם ל-RMDY במועד ההשלמה אשר צפוי להתקיים תוך 14 ימים, תמורה מיידית בסך של 8 מיליון דולר במזומן ו-8 מיליון דולר נוספים במניותיה של OPRX עם התאמות של הון חוזר קובע שנקבע בהסכם. עם השלמת ההסכם תהפוך רמדי לחברת בת בבעלות מלאה של OptimizeRx.

בנוסף, העסקה כוללת תמורה עתידית מותנית בתשלומים בכפוף להשגת יעדי הכנסות בשנים 2020 ו-2021, כאשר תקרת התמורה העתידית נקבעה על סך של 30 מיליון דולר כלומר סך התמורה הכוללת עשוי להגיע ל-46 מיליון דולר. מחצית מהתמורה העתידית תשולם במזומן והמחצית השניה במניות OptimizeRx.

בתהליך העסקה, מרחביה תפעל לממש את האופציה שיש לה, ותגדיל את החזקותיה ב-RMDY לכ-8% וזאת בתמורה לסך של 5 מיליון דולר שיקוזזו מתמורת העסקה שמגיעה לחברה. עם השלמת העסקה, חלקה של מרחביה בתמורה הכוללת לאחר הקיזוז כאמור עשוי להיות בסך של בין כ-1.1 לבין כ- 3.7 מיליון דולר. סכום זה הינו בין כ-2 עד 7 פעמים הסכום הכולל אותו השקיעה החברה ב-RMDY שעומד על כחצי מיליון דולר.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים