סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

אחרי השריפה, קאנומד קיבלה אישור מחודש לגידול קנאביס רפואי בחווה

האישור המחודש תקף למשך שישה חודשים; החברה נערכת לגידול של 180 שתילים חלופיים בדרך לקבלת אישור מלא ורישיון קבוע למתקן הגידול

לפני כשבועיים דיווחה חברת קאנומד על שריפה גדולה שפרצה בחוות משואה שבבקעת הירדן – חוות גידול הקנאביס הרפואי שבבעלותה, שכילתה את כל שתילי הקנאביס בחווה. חוקר השריפות מטעם מכבי האש, סיכם בבדיקה ראשונית כי השריפה נגרמה מקצר חשמלי בחדר הבקרה שבמתקן הגידול.

היום מדווחת החברה כי לאחר מבדק תשתיות שלב א’  IMC –GAPשנערך במתקן הגידול ב-3.9 על ידי הגוף המוסמך מטעם היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות, אושר מחדש שתשתיות החווה עומדות בדרישות התקן לתנאי הגידול הנאותים של קנאביס לשימוש רפואי. תוקף האישור הוא מהיום ולמשך שישה חודשים.

עם קבלת האישור נערכת החברה למחזור גידול נוסף של 180 שתילים חלופיים כתנאי לבדיקה של תהליך גידול מלא המהווה שלב נוסף בהליך הרגולטורי לקבלת אישור מלא לעמידה בתקן והוצאת רישיון קבוע למתקן הגידול.

מהחברה נמסר כי 180 השתילים החדשים צפויים להתקבל במתקן הגידול שבבקעת הירדן במהלך הימים הקרובים. החברה צופה, כי המחזור המסחרי, שהיה צפוי להתחיל ברבעון הרביעי לשנת 2019 ידחה לחודש ינואר לשנת 2020.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים