סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות כלכלה

משלחת של 62 יזמיות הודיות מבקרת השבוע בארץ

מטרת המשלחת היא היכרות עם ישראל בדגש על התעשייה הישראלית וממשקים לשיתוף פעולה עסקי

משרד החוץ חובר ללשכות המסחר והתעשייה הגדולות בהודו וללשכת המסחר ישראל-הודו, במטרה לעודד סחר וקידום נשים בסקטור העסקי. 

משלחת של 62 יזמיות הודיות, מטעם ארגון הנשים של התאחדות לשכות המסחר והתעשייה של הודו מבקרת השבוע בארץ בהזמנת השגרירות בניו דלהי. מטרת המשלחת הינה היכרות עם ישראל בדגש על התעשייה הישראלית וממשקים לשיתוף פעולה עסקי.

בראש המשלחת ההודית עומדת נשיאת הארגון, הגב’ הארג׳ינדר קאור (Harjinder Kaur), מנכ"לית חברת התוכנה Comvision (India) Pvt. Ltd המתמחה בממשל נגיש ותחבורה חכמה.

הביקור הוא פרי שת"פ מתמשך של השגרירות עם הארגון ,שמטרתו עידוד שת"פ עסקי בעל ערך כלכלי וחברתי, באמצעות עידוד נשים בעולם היזמות.

ב- 10.9 יארחו במשרד החוץ, סמנכ"ל כלכלה, השגרירה יעל רביע-צדוק ויו"ר לשכת המסחר ישראל-הודו, הגב’ ענת רייך-ברנשטיין, פורום עסקי שיפגיש את חברות המשלחת עם יזמיות ישראליות מקבילות במגוון רחב של תחומים לצורך שיח משותף ומציאת נקודות ממשק משותפות.

סמנכ"ל אגף כלכלה, רביע-צדוק הדגישה כי " נשים מנהיגות בעולם העסקים הן מנוע רב עוצמה ליצירת צמיחה וערך כלכלי כמו גם לשינוי חברתי. אני שמחה מאוד לארח במשרד החוץ משלחת כה חשובה של התאחדות התעשיינים של הודו, לצד נשות עסקים ויזמיות ישראליות, לזהות הזדמנויות ולייצר חיבורים בין מנהיגות במרחב הכלכלי והאזרחי הישראלי וההודי ולהעמיק את המסד לעסקאות ולשותפויות כלכליות בין המנהיגות העסקית של שתי המדינות."

גב’ ברנשטיין הוסיפה כי "התרגלנו שהמשלחות המגיעות מהודו הן כמעט תמיד על טהרת המין הגברי, ומטרת המפגש הזה הוא להקים פורום משותף שימשיך את פעילותו לאורך זמן, תוך עידוד שיתופי פעולה בין יזמיות ישראליות- הודיות".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים