סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

אלקטרה זכתה במכרז של רכבת ישראל בהיקף של כ-385 מיליון שקל

החברה תבצע עבודות תשתית, גישור ומינהור בין נס ציונה לרמלה; הפרויקט מתווסף לצבר העבודות של אלקטרה שעומד על כ-14.4 מיליארד ₪

קבוצת אלקטרה זכתה במכרז של רכבת ישראל לביצוע עבודות תשתית במסילת 431 בהיקף כספי של כ-385 מיליון שקל. אלקטרה תשתיות, חברת הבת של אלקטרה בע"מ, תבצע את הפרויקט שכולל עבודות תשתית, גישור ומינהור, ומהווה חלק מחיבור קו הרכבת תחנת ראשונים למודיעין ולקו הרכבת המהיר לירושלים.

הפרויקט משתרע על פני 5.5 ק"מ בתוך מפרדת כביש 431 (תוואי צר ברוחב של 22 מטר בין כבישים פעילים) בין מחלף נס ציונה עד למחלף רמלה/כביש 40. תקופת הביצוע של הפרויקט הינה כ-30 חודשים.

פרויקט זה מתווסף לפרויקטים משמעותיים נוספים בהם זכתה אלקטרה בע"מ בשנה האחרונה, באמצעות אלקטרה תשתיות ואלקטרה בניה, ביניהם: הרחבת מתקן הטיפול הביולוגי בשפד"ן (כ-605 מיליון שקל); הוספת נתיב בכביש 20 במסגרת פרויקט הנתיבים המהירים (כ-430 מיליון שקל); בניית קמפוס אמדוקס ברעננה (כ-330 מיליון שקל) ועוד.

בחודש שעבר דיווחה אלקטרה בע"מ, כי חתמה על הסכם למכירת חלקה (כ-33.3%) בקו חלוקת הגז בדרום הארץ תמורת כ-135 מיליון שקל בעיסקה שעשויה להניב לחברה רווח של כ-90 מיליון שקל לפני מס.

אלקטרה בע"מ סיכמה את המחצית הראשונה של שנת 2019 עם עלייה של כ-10.8% בהכנסות לכ-3.37 מיליארד שקל ועם עלייה ברווח הנקי במחצית לכ-92.2 מיליון שקל. ה-EBITDA של החברה במחצית הראשונה עלתה בכ-42% לכ-255.7 מיליון שקל.

איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה בע"מ: "אנו שמחים על זכייתנו בפרויקט משמעותי של רכבת ישראל. הזכיה ממחישה את יכולותיה של אלקטרה תשתיות לספק פתרונות כוללים לפרוייקטים מורכבים במסגרת התכניות ארוכות הטווח של ממשלת ישראל להרחבת תשתיות התחבורה ברחבי המדינה".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים