סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

תדיראן הולדינגס מבטלת את רכישת קבוצת פח תעש

הצדדים הסכימו שלא להשלים את העסקה וכן על ביטול כל ההסכמים שנחתמו במסגרת העסקה

חברת תדיראן הולדינגס החלה בחודש יולי בהתקשרות של חברת הבת תדיראן מוצרי צריכה וטכנולוגיה במערכת של הסכמים לרכישת 70% מהון המניות של חברת פח תעש ושל חברות בנות שלה - די.אנד.פי החדשה ומסה מיזוג אוויר.

חברת פח תעש נותנת מענה לחברות ישראליות בסוגיות הקשורות לטיפול באוויר במגזר התעשייתי. לפח תעש פעילות, בין היתר, בתחומי הסמי קונדקטור (המוליכים למחצה), הפארמה, הבניין והחקלאות. 

כמו כן, לפח תעש זרועות תכנון, ייצור, ביצוע והקמת פרויקטים הכוללים ייצור במפעל הממוקם באשקלון והרכבה של מערכות מיזוג אוויר המותאמות באופן ספציפי לדרישת הלקוח, כאשר פעילותה מבוססת על יצירת אפשרות לשליטה מלאה על כל הזרועות הנ"ל. 

לפח תעש מגוון מוצרים כגון: מפוחים לתעשייה, אוורור ופינוי עשן, מערכות איכות סביבה ויחידות טיפול אוויר מיוחדות, מסחריות, סטנדרטיות וקלות.

די אנד פי- די אנד פי פועלת בתחום החדרים הנקיים, הכוללת תכנון, ייצור והקמה של חדרים נקיים לתעשיות הסמי קונדקטור )המוליכים למחצה( והפארמה, וכן אספקת מוצרים משלימים עבור חדרים נקיים.

מסה מיזוג אוויר היא חברה פרטית העוסקת בתחום קבלנות מיזוג אויר תעשייתי ומסחר.

הבוקר מדווחת החברה כי הצדדים הסכימו שלא להשלים את העסקה וכן על ביטול כל ההסכמים שנחתמו במסגרת העסקה וכי לאף אחד מהם (ולמי מטעמם) אין ולא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה מכל סוג שהוא כלפי מי מהצדדים האחרים ונציגיהם בקשר עם העסקה וביטולה.

משה ממרוד, מנכ"ל תדיראן ובעל השליטה בה הסביר את המהלך: " לאחר שבחנו את מכלול ההיבטים הקשורים לעסקה, החלטנו שלא להשלים את עסקת פח-תעש וזאת מתוך שיקול דעת ואחריות. ההחלטה לא פשוטה, אך זו ההחלטה הנכונה והיא נעשתה בהסכמה הדדית וחברית ומתוך הערכה רבה.

האסטרטגיה העסקית שלנו נותרה להמשיך ולהוביל את תחום מיזוג האוויר הביתי ולצד זאת לבסס מעמד מוביל גם בתחום המסחרי – תעשייתי. אנו ממשיכים לבחון את הדרך הנכונה עבורנו והכל באחריות, בזהירות ובאופן מדוד אשר עומד בקריטריונים אותם הגדרנו לעצמנו."היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים