סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

מניית נייקי פורצת לשיא חדש – זמן לקנות?

חברת נייקי פרסמה אמש דוחות טובים והמניה מזנקת בטרום המסחר. האם פריצת שיא כל הזמנים מהווה איתות קניה?

חברת נייקי (סימול – NKE) הוקמה בשנת 1964 ומקום מושבה נמצא במדינת אורגון שבארה"ב. נייקי עוסקת בפיתוח, עיצוב, ייצור ושיווק של ציוד ספורט והלבשה בכל רחבי העולם. החברה מתמחה כמעט בכל ענפי הספורט הקיימים החל מכדורגל, כדורסל, אתלטיקה ועד לגולף. החברה נסחרת במדד האס אנד פי 500 ובמדד הדאו ג’ונס לפי שווי שוק של 136.6 מיליארד דולר.

החברה פרסמה אמש את תוצאותיה לרבעון האחרון, החברה דיווחה על רווח של 0.86 דולר למניה מול צפי של 0.7 דולר למניה. הכנסות החברה היו 10.66 מיליארד דולר מול צפי של 10.42 מיליארד. החברה דיווחה על חוזקה ברכישות און ליין.

ניתוח טכני

ללא קשר לדוחות הטובים המניה נסחרת בתצורה שורית (חיובית) מאוד בחודש האחרון ובטווח צר של 86-89 דולר למניה.

מניית NKE; מקור: StockCharts.com

התחל לסחור חוזי הפרשים על מניית נייקי עם Plus500
*הפעילות בזירה כרוכה בסיכון כספך

בגרף המצורף ניתן לראות שהדשדוש של החודש האחרון נמצא ממש מתחת לשיא כל הזמנים ברצועת מחיר של 89.5-90 דולר למניה. הזינוק של המניה בטרום המסחר מביא למעשה לריצת שיא כל הזמנים בכך נותן איתות קניה טכני. יעד התבנית הטכנית כל עוד הנייר יסחר מעל 89 דולר הינו סביב 100 דולר למניה.

ירידה מתחת ל 86 דולר תהיה שלילית ותבטל את התבנית, על פניו נראה סיכוי קלוש לכך.

בהצלחה לסוחרים.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים