סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

אמריקן אקספרס – האם התיקון היורד במניה הסתיים?

המניה התהפכה לאחר מימוש של כ- 13% מהשיא השנתי. האם תחזור לרמות השיא ומהו הטריגר לכניסה?

אמריקן אקספרס (סימול- AXP) - היא חברת שירות פיננסים אמריקאית בינלאומית שמרכזה במנהטן, ניו יורק. החברה ידועה בעיקר בשל שירותי כרטיסי האשראי והמחאות הנוסעים. מעבר לשירותים הידועים, החברה מספקת מגוון רחב מאוד של שירותי ייעוץ, ושירותי בנקאות בניהם, שירותי תכנון וייעוץ פיננסים, קרנות גידור, שירותי פנסיה אישיים, מוצרי ביטוח, בנקאות פרטית לבעלי הון, הפקדת ריביות הלוואות ועוד.

מניות החברה נסחרות במדד הדאו ג’ונס ובמדד S&P500 לפי שווי שוק של 95.18 מיליארד דולר.

בחודש ספטמבר דיווחה החברה על תוכנית רכישה עצמית של 120 מיליון מניות בתקופה של 3 שנים. כמו כן החברה הגדילה בכ- 10% את הדיבידנד מ- 0.39 דולר ל- 0.43 דולר למניה.

החברה תפרסם את הדו"ח הכספי לרבעון השלישי בתאריך 18.10.2019 . האנליסטים מצפים לרווח של 2.08 דולר למניה. ברבעון המקביל אשתקד החברה דיווחה על רווח של 1.88 דולר למניה.

מהזווית הטכנית, המניה ירדה בכ- 13% מהשיא האחרון שנרשם באמצע חודש יולי ברמה של 128.8 דולר (מתואם דיבידנד) כאשר ביום חמישי האחרון המניה רשמה נר היפוך מעל התמיכה האופקית סביב 112-113 דולר. ביום למחרת (שישי) המניה חתמה בעליה ובכך אישרה את ההיפוך, אולם בשל מבנה גרף המחירים היורד יש להמתין לטריגר כניסה.

התחל לסחור חוזי הפרשים על מניית אמריקן אקספרס עם Plus500
*הפעילות בזירה כרוכה בסיכון כספך

מניית AXP; מקור: StockCharts.com

הטריגר החיובי יתקבל בפריצה וסגירה מעל 116 דולר, הנמוך האחרון שנשבר בשבוע שעבר. מעליו יפתחו שלושה יעדים. הראשון באוזר 121 דולר, השני סביב 126 דולר והיעד הסופי, נכון לתבנית הנוכחית סומן באזור השיא סביב 128-128.8 דולר.

סגירה מתחת לנמוך האחרון ב- 111 דולר תחשב כשלילית, תבטל את הנחת העבודה ותעמיק את מהלך המימוש עם יעד ראשון באזור 105 דולר.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים