סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם מניית אינטל בדרך לשיא כל הזמנים?

המניה רחוקה בכ- 11% מרמות השיא; טכנית קיימת אפשרות להמשיך התיקון העולה חזרה לשיא, אך אכזבה מהדו"ח שיתפרסם בהמשך השבוע עשוי לשנות את התמונה

אינטל (סימול- INTC) – עוסקת בייצור, שיווק ופיתוח של שבבים ורכיבים מיקרו אלקטרוניים לתעשיית המחשבים. מוצרי החברה כוללים רכיבים למחשבים ניידים, שולחנים, סלולר, רשתות ועוד. אינטל הינה החברה הגדולה בעולם למכירה של מעבדים ושבבים ומפעילה מרכז מחקר ופיתוח בחיפה ומפעל ייצור בקרית גת.

מניות החברה נסחרות במדד הדאו ג’ונס ובמדדS&P500  לפי שווי שוק של 234.4 מיליארד דולר.

דו"ח רבעון שלישי יכתיב את הכיוון

החברה תפרסם את הדו"ח הכספי לרבעון השלישי בתאריך 24.10.2019. האנליסטים מצפים לרווח של 1.24 דולר למניה. ברבעון המקביל אשתקד החברה דיווחה על רווח של 1.4 דולר למניה.

בחודש אפריל החברה אכזבה את המשקיעים לאחר שפרסמה כי אינה צופה שההכנסות יצמחו השנה והמניה הגיבה בירידה של למעלה מ- 12%. קודם לכן המניה נסחרה במחיר שיא של 58.6 דולר וחודש לאחר תחילת המימוש המניה איבדה כ- 25% מערכה. מאז הצליחה להתאושש בהדרגה וכעת רחוקה בכ- 11% מרמות השיא שלפני הדו"ח של רבעון שני.

מהזווית הטכנית, המניה מתבססת מספר חודשים מתחת לאזור ההתנגדות 53-53.4 דולר אשר בלם את העליות בחודש יולי, בחודש ספטמבר ובשבוע שעבר. בפעם האחרונה המניה לא יצאה למימוש חדש כמו בפעמים הקודמות ומתהווה תבנית חיובית אשר תומכת בפריצת אזור התנגדות זה עם מחיר יעד ראשון סביב 57 דולר.

מניית INTC; מקור: StockCharts.com

הטריגר החיובי יתקבל כאמור בפריצה וסגירה מעל 53.3 דולר ולא לפני פרסום הדו"ח ביום חמישי הקרוב לאחר הנעילה. אכזבה עשויה לשלוח את המניה אל מתחת לתמיכה הקרובה באזור 49 דולר. במידה והשוק יאהב את הדו"ח והתחזית המניה ככל הנראה תפתח בגאפ עולה מעל אזור ההתנגדות ובכך יתקבל טריגר לכניסה.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים