סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

אנבידיה ומייקרוסופט הכריזו על שיתוף פעולה טכנולוגי שיתמקד במחשוב קצה חכם

שיתוף הפעולה יסייע בהאצת הבינה המלאכותית במגוון תעשיות; בנוסף, החברה מרחיבה את שיתוף הפעולה עם Red Hat לפיתוח פתרונות תוכנה עבור רשתות סלולריות דור 5

NVIDIA ומייקרוסופט הכריזו אמש בועידת המובייל העולמית בלוס אנג’לס, על שיתוף פעולה טכנולוגי שיתמקד במחשוב קצה חכם במטרה לסייע לתעשיות שונות לשפר את הניהול וההפקה של תובנות ממבול הנתונים שמגיע מחנויות קמעוניות, מחסנים, מתקני ייצור, בניינים מחוברים, תשתיות עירוניות וסביבות אחרות.

אינטגרציה הדוקה בין Microsoft Azure לבין פלטפורמת NVIDIA EGX מאפשרת לשתי החברות לפעול יחדיו לקידום היכולות החישוביות של בינה מלאכותית מהקצה עד לענן ולהועיל לעסקים ברחבי העולם.

ג’נסן הואנג, מייסד ומנכ"ל אנבידיה, אמר בועידה: "החל העידן של מחשוב קצה חכם. התעשיות הגדולות בעולם רוצות להריץ מחשוב בינה מלאכותית בקצה, למצות תובנות מזרמי נתונים רציפים ולחוש, להסיק ולפעול בנקודה שבה מתרחשת הפעולה," "עם הזמן, היקף המחשוב הזה יהיה הגדול ביותר שנוצר אי פעם, משום שהוא יחבר טריליונים של חיישנים חכמים. הפלטפורמות של NVIDIA ומייקרוסופט משתלבות ומשלימות זו את זו בכדי להציע ללקוחות פתרון מקיף מהקצה עד לענן."

"בעולם שבו מחשוב מוטמע בכל מקום ובכל דבר, ארגונים זקוקים למארג מחשוב מבוזר המשתרע מהענן עד לקצה," אמר סאטיה נאדלה, מנכ"ל מייקרוסופט. "יחד עם אנבידיה, אנו מביאים את העוצמה של Azure ו-Azure AI להתקני הקצה ומאפשרים ללקוחותינו חוויות פורצות דרך."

בנאום המרכזי שנשא בוועידה, חשף ג’נסן הואנג מספר פיתוחים עליהם עובדת החברה בימים אלה, בין היתר באמצעות שיתוף פעולה עם ענקית הקוד הפתוח Red Hat וספקית שירותי הטלקום Ericsson.

בראש הדברים, הציג הואנג NVIDIA AERIAL - חבילת תוכנה למפתחים לאימוץ המוני של יישומי בינה מלאכותית במיחשוב קצה לרשתות סלולריות מהדור החמישי. החבילה תרוץ על פלטפורמת EXG ותאפשר למפעילות סלולאר ומפתחים לפתח ארכיטקטורות חדשות.

בנוסף, NVIDIA ורד האט, מובילה עולמית בפתרונות מבוססי קוד פתוח, הודיעו היום על הרחבת שיתוף הפעולה בין החברות על מנת לספק לתעשיית הטלקום (המפעילות הסלולריות בעיקר) פתרונות תוכנה שירוצו על פלטפורמת Red Hat OpenShift בעידן רשתות סלולריות מהדור החמישי ויאפשרו ביצועים חזקים בעידן הבינה המלאכותית ויישומים עתירי נתונים. 

הפיתוח צפוי לסייע למפעילות הסלולאריות במעבר לרשתות רדיו סלולריות מהדור החמישי במטרה להתאים אותן לאפליקציות מבוססות בינה מלאכותית. מוקדם יותר השנה החברות הודיעו על הרחבת שיתוף הפעולה ביניהן שמאפשר ללקוחות להשתמש בפלטפורמת ה-EGX של אנבידיה על גבי ה- Red Hat OpenShift, במטרה להקל על השימוש במעבדים של NVIDIA במיחשוב הקצה ביישומים של AI, מדע נתונים ולמידת מכונה.

עוד הודיע ג’נסן הואנג על האצת שיתוף הפעולה עם ספקית שירותי הטלקום הגדולה בעולם, Ericsson לפיתוח טכנולוגיות שיאפשרו למפעילות סלולריות לבנות רשתות רדיו סלולריות דור חמישי ( 5(G וירטואליות ועוצמתיות באמצעות מעבדים חזקים. 

מטרת רשתות אלה הינה להקל על המעבר של המפעילות הסלולריות לעידן עומס הנתונים ויישומים מבוססי AI ואינטרנט של הדברים. שיתוף הפעולה משלב בין היכולות של אריקסון בכל הקשור לפיתוח רשתות רדיו סלולריות (RAN) וההובלה של NVIDIA בפלטפורמות מיחשוב המבוססות על מעבדים גראפיים עוצמתיים, יישומי בינה מלאכותית ומחשבי על.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים