סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

מניית חברת הביטוח הזו לפני פריצה - האם זה הזמן לקנות?

מניית הביטוח איידיאיי ירדה מעל לכ-23% מתחילת שנת 2019; בחודש אוגוסט המניה סימנה תחתית ומאז מדשדשת; מהי רמת הפריצה שתביא לשינוי המגמה המיוחל?

חברת איידיאיי ביטוח הוקמה בשנת 1994 ע"י חברת צור שמיר אשר בבעלות משפחת שנידמן. החברה עוסקת בביטוח ישיר ללא סוכנים תחת המותגים "ביטוח ישיר" ו- 9,000,000. מניות החברה נכללות במדד ת"א 90 ונסחרות לפי שווי שוק של 2 מיליארד שקל.

ניתוח טכני

מניות החברה סבלו ממומנט שלילי מתחילת השנה ונכון לכתיבת שורות אלה אבדו כ- 23% מערכן. לאחר שהחברה קבעה נמוך שנתי בחודש אוגוסט האחרון, יצאה המניה קדימה לאחר דוחות טובים וככל הנראה סימנה תחתית סביב רמות מחיר של 11,100-11,300 נקודות לפחות בטווח הקצר.

איידיאיי ביטוח – גרף תקופתי

בחודשיים האחרונים המניה נסחרת בתנועה צידית לאחר העליות מהשפלים, אולם נכשלה מספר פעמים בפריצה של 13,800-14,000 נקודות, אזור מחירים טכני שמתנגד בחודשים האחרונים.

הנחה טכנית היא שפריצה היא עניין של זמן, נעילה מעל 14,000 נקודות תהיה חיובית ותעמיד יעד מלא לאזור של 17,000 נקודות. רק ירידה מתחת 12,800 נקודות תהיה שלילית ויכולה לבטל את התרחיש החיובי. לכן כל מה שנותר זה לראות מתי הקונים יחליטו שזה הזמן לצאת קדימה.

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים