סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

אחרי ירידה של 33% מהשיא, האם נוצרה הזדמנות קניה בענקית הגיימינג?

מניית אקטיביז’ן בליזארד רחוקה בכ- 50% מהשיא שנרשם לפני כשנה; טכנית קיימת אפשרות לשינוי מגמה וחזרה למתווה של עליות במידה ותפרוץ את ההתנגדות המהותית

חברת אקטיביז’ן בליזארד (סימול- ATVI) מפתחת משחקי וידאו הגדולה בעולם. החברה אחראית בין היתר על כותרים כמו World of Warcraft ו- Call of Duty. בשנת 2008 התמזגו החברות אקטיביז’ן ובליזארד ובכך עקפה את חברת EA שדורגה במקום הראשון. לקראת סוף שנת 2015 רכשה את חברת King, יצרנית משחק הקנדי קראש, תמורת כ- 6 מיליארד דולר.

  • מניות החברה נסחרות במדד נאסד"ק 100 ובמדדS&P500  לפי שווי שוק של 42.73 מיליארד דולר.
  • דו"ח רבעון 3 יפורסם ביום חמישי 07/11/2019 לאחר שעת הנעילה. האנליסטים מצפים לרווח של 0.19 דולר למניה בעוד הרווח ברבעון המקביל אשתקד היה 0.47 דולר למניה.
  • בתאריך 25.10.19 החברה השיקה את הגרסה החדשה של רב המכר Call of Duty. על פי הפרסומים, החברה מכרה עותקים בכ- 600 מיליון דולר בשלושת הימים הראשונים

איבדה מעל 35% ב-13 חודשים

בסוף רבעון שני לשנת 2018 המניה נסחרה במחיר שיא סביב 83 דולר למניה, אולם לאחר שהחברה דיווחה על הנמכת הציפיות לשנת 2019 עם צפי לירידה של כ- 17% מרמה של 7.5 מיליארד דולר בשנת 2018 ל- 6.2 מיליארד דולר בשנת 2019 החלה המניה בגל מימושים חד עד למחיר שפל שנרשם בחודש פברואר אשר שיקף ירידה של כ- 53% מהשיא.

מהזווית הטכנית, המניה מדשדשת בשנה מתחת לאזור 57 דולר כאשר במהלך תקופת הדשדוש נבנתה תבנית היפוך מגמה כאשר מרבית התקופה המניה דשדשה מתחת לאזור 50 דולר ורק בחודש ספטמבר האחרון פרצה אזור זה ומאז מדשדשת בין 51 ל- 57 דולר.

מניית ATVI; מקור: StockCharts.com

הפריצה שנרשמה בחודש דצמבר העלתה את מחיר המניה למדרגה חדשה ובכך יצרה שיא ושפל עולה. הדשדוש בין החודשיים מגדיל את האפשרות להמשך התנועה העולה כאשר הטריגר לכך יתקבל בפריצה וסגירה אמינה מעל אזור ההתנגדות האופקי ב-57 דולר. במידה ותרחיש זה יצא לפועל, מחיר היעד הראשון סומן סביב 62 דולר המהווה פתח גאפ והתמיכה האופקית שנשברה.

***פרסום המאזן ישפיע בחדות על כיוון המניה ולכן אין סיבה לפעול לפני פרסום הדו"ח ביום חמישי לאחר נעילת המסחר

בהצלחה

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים