סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

עובדי מתף מקבוצת הבינלאומי פתחו בעיצומים

העובדים במתף עצרו את הטיפול במחשבי הבנק; הרקע לעיצומים: כוונת הבנק להוציא פרויקטים למיקור חוץ

מאות מעובדי מתף (מחשוב ותפעול פיננסי) מקבוצת הבינלאומי מתכנסים בדקות אלו בכניסה למטה החברה בראשון לציון ופותחים בעיצומים: עצירה מיידית של כל הטיפול בתקלות המחשוב והרשת בבנק. ברקע לעיצומים עומדת כוונת הבנק להוצאת עבודות ופרויקטים למיקור חוץ .

יו״ר הועד רן שהרבני: ״מי שחושב שהחלטות כה גורליות לעתידנו יכולות להתקבל במחשכים ובחדרי חדרים ללא שיתוף פעולה עם הועד טועה ומטעה. אנחנו אוהבים את חברת מתף והיא מרכז חיינו, אך יחד עם זאת לא ניתן לאף גורם להפוך אותה לחברה של עובדי קבלן, מיקור חוץ או הגרוע מכל- הקמה של מתף 2״

יצוין כי לפני שלושה חודשים הוכרז סכסוך עבודה במתף, וזאת עקב המבוי הסתום אליו נקלע המו״מ עם הנהלת החברה הנוגע ליישום ההסכם הקיבוצי בחברה אשר נחתם בשנה החולפת. 

ההסכם הקיבוצי מסדיר את תנאי ההעסקה של עובדי מתף וכולל הסכמות בנושאים כמו תוספת שכר בשנים 2017-2020, גמישות ניהולית, מענק, תכנית פרישה מרצון, במסגרתה צפויים לפרוש כ-40-60 עובדים וכן נושאים נוספים הקשורים לתנאים סוציאליים, ותק, קופות גמל ונושאי רווחה.

עוד אומר יו״ר הועד שהרבני ״לכל אורך הדרך, מאז הקמת הועד ועד עצם היום הזה, נהגנו בכל צומת אליו נקלענו בבגרות ובאחריות, וזאת כדי להזניק את מתף קדימה. גם הפעם ננהג באותה הדרך כדי להבטיח את זכויות העובדים וסביבת עבודה יציבה ובטוחה ״הוסף תגובה
  1. 3. העובדים צודקים

    מאת: רון | פורסם ב- 03/12/19 08:42
  1. 2. באותה מידה

    מאת: GandalftheWhit | פורסם ב- 02/12/19 13:01
  1. 1. החמדנות של הבנקים. (לל"ת)

    מאת: wildstar | פורסם ב- 02/12/19 12:49

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים