סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

הבורסה תקצר את עיכוב פרסום נתוני המסחר ל-15 דקות בלבד

בדומה לבורסות המובילות בעולם, נתוני המסחר יוצגו ללא תשלום לאחר רבע שעה במקום 20 דקות כנהוג היום; עלות החבילה הבסיסית של הבורסה ירדה ל-4 ₪ בחודש

הבורסה לניירות ערך מודיעה היום על קיצור הזמן לפרסום ללא עלות של נתוני המסחר לציבור הרחב. מנכ"ל הבורסה, איתי בן-זאב, החליט על קיצור הזמן כחלק מפעולות הבורסה להנגשת המידע לציבור הרחב ובהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים המקובלים במרבית הבורסות המובילות בעולם.

כך, פרק הזמן המינימלי לפרסום נתוני המסחר לציבור הרחב ללא תשלום, יעמוד על 15 דקות בלבד, במקום 20 דקות כיום. הנתונים יוצגו באופן זה באתר הבורסה ובאפליקציה החל מיום 12 בדצמבר, 2019. גם שאר חברי הבורסה ומפיצי המידע צפויים להתאים את מערכות הפצת המידע שלהם כך שנתוני המסחר יופצו בעיכוב של 15 דקות בלבד.

כזכור, בתחילת 2019 החליטה הבורסה על הסדרה מחדש של תחום מוצרי המידע של הבורסה, בדגש על הנגשת והוזלת עלות נתוני המסחר לציבור הרחב ולמשקיעים פרטיים והפרדה בין רמת מידע זו, לרמת המידע המורחבת המשמשת משקיעים מקצועיים וחברות פיננסיות.

בהמשך לכך, הפחיתה הבורסה את העלות לחבילה בסיסית (המציגה את רמת הביקוש וההיצע הגבוהה ביותר, ואת מחיר העסקה האחרונה - level 1) כך שיעמוד על 4 שקלים לחודש בלבד, זאת לעומת 180 ₪ קודם לכן.הוסף תגובה
  1. 1. (לל"ת)

    מאת: חגיתת | פורסם ב- 02/12/19 13:32

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים