סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

סאפ וקוואנטום ויז’ן ישתפו פעולה בתחום חווית המשתמש

שיתוף הפעולה ישפר את חווית המשתמש בפלטפורמות של סאפ ויסייע באספקת כלים ניגשים למשתמשים תוך שמירה על רמת אבטחה מיטבית

סאפ ישראל הודיעה לאחרונה על חתימת הסכם שותפות עם חברת Quantum Vision (Q.V), חברת ייעוץ המתמחה בפתרונות חוויית משתמש (UI / UX) למוצרי SAP . קוואנטום עוסקת בפישוט וייעול תהליכים במוצרי SAP ללקוחות Enterprise באמצעות SAP Fiori, פתרון חווית המשתמש של SAP, וכן מפתחת ומטמיעה אפליקציות ייעודיות ללקוחות החברה.

שיתוף הפעולה עתיד לשפר את חווית המשתמש של לקוחות SAP לאורך כל הפורטפוליו של החברה ובכל הפלטפורמות והכלים החדשים ש- SAP מספקת ללקוחותיה, לפשט וליעל תהליכים, ולספק כלים נגישים למשתמשים שונים תוך כדי שמירה על רמת אבטחה מיטבית.

בין השירותים ש-Q.V מספקת ללקוחות SAP ניתן למצוא פיתוח והטמעת אפליקציות מובייל, בניית פורטלים מותאמים לארגונים שונים ולבעלי תפקידים מגוונים בתוך הארגון, כלים לאישורי רכש ועוד. לאחרונה החברה השלימה בהצלחה מספר פרויקטים בתחום העסקי, בתחום הספנות, בתחום ההובלה, בתחום הבניה וכן פרויקטים בגופים גדולים כגון אמדוקס, צים, חברת החשמל, IBM, YES, רשות האוכלוסין ועוד.

רונן ארגוב, מנכ"ל Quantum Vision מסר: "אני שמח מאוד לבשר שאנו מרחיבים את שיתוף הפעולה עם SAP וזאת לאחר מגוון פרויקטים שעשינו ללקוחות SAP שהסתיימו בהצלחה גדולה. אנחנו מצפים לעבוד יחדיו בפרויקטים חדשים רבים, לתת ערך מוסף ללקוחות החברה ולסייע להם למצות את הפוטנציאל של פתרונות SAP בארגון".

שרון בן-ארי, מנהלת השותפים של SAP ישראל מסרה: "SAP העולמית משקיעה רבות בתחום חווית המשתמש ורואה בה יתרון תחרותי מרכזי. אנו מברכים על הצטרפותה של חברת Q.V לקהילת השותפים המתרחבת של SAP ישראל. שיתוף פעולה זה מחזק את יכולותינו להמשיך ולספק חווית לקוח מתקדמת ולשמור על רמת שביעות רצון גבוהה בקרב כלל הלקוחות והמשתמשים של פתרונות SAP".

קוואנטום ויז’ן הוקמה ב-2009 על ידי רונן ארגוב. החברה מתמחה ב- SAP UX ובשיפור חווית המשתמש של לקוחות SAP באמצעות כלים של SAP . החברה עובדת בצמוד ללקוחות SAP ומסייעת להם בבניית גישה מבוססת עיצוב ואסטרטגיית UX ארגונית מותאמת אישית.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים