סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

טוגדר תמכור תפרחות קנאביס ליוניבו

על פי ההסכם תמכור טוגדר 2 טון של תפרחות קנאביס מיובשות לחברה בת של יוניבו, לתקופה של שנה

חברת טוגדר מדווחת היום על חתימת הסכם עם חברת יו.אן.וי מדיסין, חברה בת בשליטתה המלאה של יוניבו, לפיהם החברה תשתול, תגדל ותמכור ליו.אן.וי כ-2 טון תפרחות יבשות מהחווה של החברה.הסכם זה מצטרף להסכם מכירת תוצרת קנאביס רפואי לחברת קנ-טק בהיקף של לפחות 192.5 מיליון שקל ל-5 שנים.

על פי פרטי העסקה, יו.אן.וי תבחר את הזנים בהם היא מעוניינת מתוך הגנטיקות שיגודלו על ידי החברה ויתאימו לשימושה. טוגדר תהיה הגורם המקצועי והבלעדי בכל הקשור לכל הפעולות הנדרשות לקבלת התפרחות לרבות גידול וייבוש, תקבע את משטרי ופרוטוקולי הגידול, אופן ביצועו, השקיה, מועד הקטיף, אופן הטיפול בתפרחות והדברה.

החברה תישא בכל ההוצאות הישירות והעקיפות הכלולות בגידול צמח הקנאביס בשטח הגידול, למעט עלויות שינוע התפרחות ממתקני החברה אל יו.אן.וי. תקופת ההסכם תחל בראשון לינואר 2020 ותסתייים לאחר שנה, ב-31.12.2020. הצדדים יהיו רשאים בהסכמה להאריך את תוקף ההסכם.

יו.אן.וי הצהירה כי היא בעלת היכולת הכלכלית לשלם את התמורה לחברה בהתאם להסכם, וכי לא קיימת כל מניעה חוקית, חוזית או אחרת להתקשרותה בהסכם עם החברה ולמילוי התחייבויותיה על פיו. בדיווח החברה לא מצויינים הסכומים שישולמו במסגרת העסקה.

החברה תספק ליו.אן.וי, בכפוף לכך שיו.אן.וי תגיש הזמנות רכש מתאימות אשר יאושרו 4 חודשים מראש ע"י החברה, תפרחות מיובשות של קנאביס רפואי, כאשר כל הזמנה תהיה בהיקף של עד 500-400 ק"ג בהתאם ליכולת האספקה של החברה ושל הדרישה של יו.אן.וי. חתימת הסכם הגידול מהווה גם הזמנת רכש ראשונה מטעם יו.אן.וי בהיקף של 500 ק"ג, במידה והגנטיקות של החברה יתאימו להזמנה של יו.אן.וי.

"עם ההפעלה המסחרית של החווה באשקלון אנו פועלים להרחיב את היקף הגידול בחווה, זאת בהתאם לביקוש ותוך חתירה להסכמים מסחריים נוספים. ההסכמים שחתמנו עם לקוחות בישראל יחצו את רף 200 מיליון שקל ואנו פועלים להרחיב את היקפי הפעילות עם לקוחות חדשים", אמר ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר פארמה.

בתחילת השבוע דיווחה יוניבו על תחילת מכירת מוצרי קנאביס לבתי מרקחת, וכרגע יש לה הסכמים עם מקס פארם ועם שור טבצ’ניק. האספקה לבתי המרקחת היא בהמשך לדיווח כי יוניבו קיבלה רישיון להפעלת בית מסחר למוצרי קנאביס על פי תקן איכות IMC-GDP וכן לשינוע של קנאביס ומוצריו על פי תקן האבטחה IMC-GSP. הרישיון מאפשר לחברה, בין השאר, להחזיק תפרחות ומוצרי קנאביס העומדים בתקן IMC-GMP לצורך הפצתם ולשנע לבתי המרקחת באופן ישיר.הוסף תגובה
  1. 1. מדהים גם איך השווי של רוזנבלום צונח

    מאת: ניר כהן | פורסם ב- 03/12/19 11:23

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים