סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

הראל ביטוח חתמה על הסכם בלעדיות גלובלי עם קבוצת הביטוח טוקיו מארין

היקף ההכנסות השנתי של התאגיד היפני הסתכם אשתקד בכ-150 מיליארד ₪; שתי החברות יפעלו במשותף לאיתור טכנולוגיות, מוצרים ושירותים בתחומי הליבה של הביטוח

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים חתמה על הסכם בלעדיות גלובלי להיות הנציגה בישראל של ענק הביטוח היפני Tokio Marine Kiln Insurance Limited. הסכם זה מצטרף להסכמי שיתוף פעולה גלובאליים שמקיימת הראל עם למעלה מ-14 תאגידי ביטוח בינלאומיים גדולים בעולם.

חברת הביטוח Tokio Marine Kiln Insurance Limitedהיא מקבוצת טוקיו מארין החזקות, שהוקמה בשנת 1879 והיא פועלת כיום ב-38 מדינות בכל רחבי העולם. היקף ההכנסות השנתי של התאגיד הסתכם אשתקד ב- 4.6 טריליון יין יפני (כ-150 מיליארד ₪). 

לקבוצה צמיחה יציבה שהושגה באמצעות מודלים עסקיים מגוונים עם בסיס רווח יציב ביפן, כמו כן באמצעות זיכיונות בשווקים מפותחים וחדירה לשווקים מתפתחים. בשנים האחרונות, הקבוצה היפנית מטמיעה חדשנות בגישה המבוססת על 3 עקרונות: "מכוונות למשימה", "חיבור בין אנשים לטכנולוגיה" ו"סינרגיה גלובאלית דיגיטאלית". 

יצוין כי בחודש יולי האחרון, חתמה הראל על הסכם שיתוף פעולה עם "טוקיו מארין החזקות" שהינו תאגיד הביטוח הגדול ביותר ביפן וכן גם חברת האם של Tokio Marine Kiln Insurance Limited. לפי ההסכם שתי החברות יפעלו במשותף כדי לאתר טכנולוגיות, מוצרים ושירותים בתחומים שונים, וביניהם בתחומי הבריאות, הסייבר, ההפצה וחווית הלקוח, אשר ישולבו בעסקי הליבה של הביטוח. 

כמו כן נקבע כי החברות ישתפו ידע בתחומים רחבים - הן מעולם השירות ללקוח הן מעולם הטמעת מערכות טכנולוגיות לשיפור חווית הלקוח, תשלום תביעות מהיר, לרבות למידה משותפת של עולם הסייבר. 

גדעון המבורגר, נשיא קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, מסר כי "ההסכמים של הראל עם חברות ביטוח גלובליות מהמובילות בעולם, מעצימים את מעמדה המקצועי של קבוצת הראל ומאפשרים לה להיענות לדרישות ביטוחיות של חברות ישראליות גלובליות בעלות שלוחות ומפעלים בכל העולם. 

כמו כן מהווים ההסכמים הבינלאומיים פלטפורמה שיווקית משמעותית כלפי חברות בינלאומיות שמעוניינות לפעול בארץ". המבורגר הוסיף כי "לקבוצת הראל ביטוח ופיננסים ניסיון רב בהסכמים גלובליים עם חברות ביטוח בינלאומיות מהמובילות בעולם המדגישים את מקצועיותה של קבוצת הראל, ומחזקים את רמת האמון שקבוצת הראל זוכה לה מצד המבטחים ומבטחי המשנה בעולם".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים