סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

טאואר-ג’אז ואינפי מתחילות בייצור שבבים לחיבור סיבים אופטיים להעברת נתונים

השבבים מבוססים על פלטפורמת התכנון הפתוחה של טאואר-ג’אז ומיועדים לשוק התקשורת, כבסיס לתשתיות מערך רשתות 5G

טאואר-ג’אז, יצרנית השבבים, הודיעה היום כי החלה ייצור עבור חברת אינפי (Inphi Corporation), העוסקת באספקת פתרונות להעברת מידע במהירויות על של שבבים בטכנולוגית Silicon Photonics (SiPho) המבוססים על פלטפורמת התכנון ה’פתוחה’ של החברה. פלטפורמת ה-SiPho של טאואר-ג’אז מספקת מגוון פתרונות לרכיבים אופטיים מתקדמים התומכים בשבבים המיועדים לענף התקשורת.

השבבים שפותחו ומיוצרים בשיתוף פעולה זה מיועדים לשוק התקשורת הצומח עבור יישומים להעברת נתונים בין מרכזי מידע וכבסיס לתשתיות מערך רשתות ה-5G העולמי. הניסיון של אינפי בתחום פיתוח טכנולוגיות להעברת מידע על בסיס סיבים אופטיים, בשילוב עם טכנולוגית ה-RF של טאואר-ג’אז, יצרו בסיס לשיתוף פעולה נרחב ופיתוחים עתידיים נוספים רבים.

"בחרנו בטאואר-ג’אז בשל היכולת הייחודית שלהם לפתח טכנולוגיות פורצות דרך התומכות בייצור סדרתי ובאיכות בלתי מתפשרת. עם מומחיות הפיתוח של אינפי כמובילה באספקת פתרונות פורצי דרך לענף התקשורת והעברת מידע, אנחנו מצפים להמשך שיתוף הפעולה המוצלח בין החברות לפיתוח וייצור של מוצרי הדור הבא לענף מתפתח זה", אמר ד”ר ראדה נגראג’ן, סמנכ"ל תפעול אינפי.

"טאואר-ג’אז גאה על שיתוף הפעולה עם אינפי – חברה מובילה בתחומה המביאה לשווקים את הפתרונות המתקדמים ביותר בטכנולוגיית ה-SiPho. ההיצע הייחודי שלנו מספק פלטפורמת תכנון ייחודית לטכנולוגיה זו, ויחד עם טכנולוגית ה SiGe המבוססת שלנו, מאפשר ללקוחותינו להביא לשוק רשתות המידע וה-5G פתרונות פורצי דרך", אמר ד"ר מרקו רקנלי, סמנכ"ל ומנהל חטיבת האנלוג של טאואר-ג’אז.

טאואר פרסמה דוחות רבעוניים בחודש שעבר, ודיווחה על עליה של 4% בהכנסות ועל ירידה ברווח הנקי. החברה הודיעה שאינה צופה צמיחה בהכנסות ברבעון הרביעי, וגם ברבעון השלישי ההכנסות הגיעו לטווח התחתון של תחזית החברה. המניה הגיבה בירידות ובסיכום החודש האחרון ירדה המניה בכ-5%. היום, עם פרסום ההודעה עולה המניה 3%.הוסף תגובה
  1. 1. כרגע רק ראיתי...טאואר (לל"ת)

    מאת: אקוש | פורסם ב- 04/12/19 14:21

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים