סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

גילת זכתה בחוזה של למעלה מ-6 מיליון דולר ממשרד ההגנה האמריקאי

ממירי התדרים של חברת הבת Wavestream יסופקו עבור הזמנה ראשונה כחלק מחוזה מסגרת של חמש שנים, עם פוטנציאל הזמנות של למעלה מ-10 מיליון דולר ממשרד ההגנה האמריקאי

חברת גילת רשתות לוויין הדואלית, מודיעה היום כי חברת הבת שלה, Wavestream, קיבלה הזמנות בסך של למעלה מ-6 מיליון דולר ממשרד ההגנה האמריקאי (DoD) של צבא ארה"ב. ממירי התדרים מסוג GaN של Wavestream, יסופקו עבור הזמנה ראשונה כחלק מחוזה מסגרת של חמש שנים, עם פוטנציאל הזמנות של למעלה מ-10 מיליון דולר ממשרד ההגנה האמריקאי.

" Wavestream סיפקה אלפי מגברי SSPA לכוחות המזוינים של ארה"ב במשך למעלה מעשור", אמר בוב הופמן מנכ"ל Wavestream. "אנו גאים להמשיך ולספק את הפתרונות הטובים ביותר ולתמוך בכוחות הביטחון של ארה"ב ברחבי העולם עם פתרונות תקשורת מוכחים בשטח בעלי אמינות גבוהה".

Wavestream עוסקת בעיצוב וייצור משדרים של תקשורת לווינית לקישוריות בטיסה, תקשורת בתנועה בקרקע ושווקי Gateway. החברה פועלת מאז 2001, וסיפקה למפעילות תקשורת מגברים מסוגים שונים, ממירי תדרים ומשדרים. ב-15 השנים האחרונות סיפקה החברה למעלה מ-40 אלף מערכות.

את הרבעון השלישי של 2019 סיכמה גילת עם עליה קלה בהכנסות, וירידה ברווח הנקי. הנהלת החברה עדכנה יעדים לשנה כולה והורידה את תחזית ההכנסות ל-260-270 מיליון דולר, בשל עיכוב במספר הזמנות מרכזיות.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים