סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם מניית פמס מבשלת את המהלך העולה הבא?

מניית פמס פרסמה דוחות טובים ברבעון האחרון, אולם המניה לא הצליחה לכבוש פסגות חדשות. האם בקרוב נראה שינוי?

חברת פ.מ.ס מיגון בע"מ עוסקת בפיתוח וייצור אריגים המשמשים כחומר גלם בתעשיית המיגון האישי ומיגון של כלי רכב ותחבורה. החזקת המניות בחברה ריכוזית מאוד, 67.7% מהמניות מרוכזות בידי מנכ"ל החברה ודירקטור דניאל בלום, הראל מחזיקה עוד 5.27% מהמניות וכל השאר בציבור (קצת מתחת 27%). מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 1.1 מיליארד ש"ח.

ניתוח טכני

בגרף היומי ניתן לראות שני אירועים מהותיים בשנה האחרונה. הראשון זינוק חד מאוד בחודש אוגוסט האחרון לאחר פרסום הדוחות הרבעוניים ויציאה למהלך עולה חזק מאוד מהפריצה של 10200-10500 נקודות.

לאחר המהלך המניה נכנסה למימוש טבעי ואז יצאה שוב קדימה שוב מספר שבועות לפני הדוחות של הרבעון האחרון. בניגוד לדוחות של אוגוסט למרות העלייה הנאה שבאה אחריהן, כשלה המניה בפריצת התנגדות סביב 13800-900 נקודות.

מאז הדוח האחרון המניה נסחרת בסוג של עמדת המתנה עם תנועה צידית/יורדת הנשמרת בצורה טובה יחסית. אזור תמיכה קרוב נמצא סביב 12000 נקודות שהוא הנמוך של השבוע האחרון שסובל מסנטימנט מעט שלילי בשל המימוש בשווקי העולם. שבירה של אזור זה תהיה שלילית אולם לא נוראית שכן השפל האחרון מחודש נובמבר נמצא ברמה של 11500 נקודות.

פמס – גרף תקופתי

לאופטימיים אפשר לחפש כניסה חלקית ביציאה קדימה מרמות התמיכה אך רצוי להמתין למעט רגיעה כללית בשווקים. הכניסה הנכונה יותר תהיה מעל רצועת ההתנגדות ואזורי השיא אולם עד אז חזון למועד.

לפי העבר של המניה הדוחות הקרובים צפויים להתקיים בסוף חודש פברואר לכן ייתכן שייקח עוד זמן עד לתחילת תנועה במניה.

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 1. אני רואה תבנית M עד איזור 11000 (לל"ת)

    מאת: bnbo | פורסם ב- 30/01/20 14:04

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים