סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

Else Nutrition חתמה הסכם הבנות לייצור פורמולה לתינוקות

Else תשקיע כ-500 אלף דולר להקמת קו אריזה נפרד למוצרי החברה; ההסכם לתקופה של חמש שנים

חברת Else Nutrition הישראלית, הנסחרת בבורסה בטורונטו (TSX-V:BABY) ובבורסת ה OTCQB בניו יורק (OTCQB: BABYF) ומתמקדת בפיתוח ושיווק חלופה צמחית 100% PLANT BASED - לתזונת תינוקות מבוססת חלב, מדווחת על חתימת הסכם הבנות לתקופה של חמש שנים לייצור עם יצרן אמריקאי המתמחה בייצור פורמולות אורגניות לתינוקות.

מהלך זה משתלב במדיניות החברה להשיק את מוצריה בארה"ב בחציון השני של השנה תוך ביצוע צעד משמעותי בדמות חתימה עם יצרן מנוסה ומבוסס בשוק האמריקאי. בהתאם לתנאי הסכם ההבנות, Else תייצר את המוצר מבוסס הפטנט שלה – תחליפי חלב צמחיים (ללא סויה) לתינוקות בגילאים 1-3 שנים ומשקה להשלמה תזונתית לילדים, במפעל החדש  למזון תינוקות בארה"ב. Else תשקיע כ-500 אלף דולר במפעל להקמת קו אריזה נפרד למוצריה ובכך תבטיח כושר ייצור לכל מוצריה העתידיים לתקופה המדוברת.

חמוטל יצחק, מנכ"ל חברת Else Nutrition אומרת: "לאחר תהליך מיון קפדני, אנחנו שמחים על חתימת הסכם ההבנות עם היצרן האמריקאי ובכך מחזקים את המחויבות שלנו לאיכות המוצר הגבוהה ביותר והתקנים המחמירם ביותר הקיימים בשוק.

המפעל החדש מבטיח איכות קפדנית במיוחד המחוייבת בייצור פורמולות לתינוקות. ייצור במפעל ייעודי לפורמולות לתינוקות הוא בעל משמעות עצומה בהקשרים נוספים כמו יכולת מעקב מדוייקת על כל אצוות הייצור ושקיפות מלאה . יש לנו כימיה מעולה עם צוות הניהול של החברה והדבר מבטיח שיתוף פעולה גם לגבי העתיד בשוק חשוב כמו ארה"ב".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים