סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

המסחר בוול סטריט נפתח בעליות שערים

נמחק משבר וירוס הקורונה שהחזיק זמן קצר בלבד

הבורסה בארה"ב פותחת את יום המסחר בעליות שערים ומוחקת את משבר וירוס הקורונה שהחזיק זמן קצר בלבד. דיווחים הבוקר בעולם על פתרון לוירוס נשלל בהמשך היום ע"י ארגון הבריאות העולמי שיקיים מסיבת עיתונאים בנושא בשעה 17:00 שעון ישראל. 

סקר התעסוקה של ADP לחודש דצמבר מראה על יצירה של 291 אלף משרות, גבוה מהצפי של 159 אלף. נתון התעסוקה יצא ביום שישי כשעה לפני פתיחת המסחר. בין לבין עונות הדוחות ממשיכה עם שלל מדווחות מאמש והיום. 

באירופה עליות שערים יום שני ברציפות, הדקס וקאק עולים 1.4% ו-0.95% בהתאמה. באסיה ננעלו המדדים בעליות שערים, הנייקי עלה ב-1%, שנחאי עלתה ב-1.25% לאחר שהממשל המשיך להזרים כסף לשווקים. 

הנפט מזנק היום לאחר שאמש ירד לראשונה מזה מספר חודשים מתחת ל-50 דולר לחבית, כעת, חבית מסוג לייט קרוד נסחרת במחיר של 50.9 דולר. החששות המתפוגגים בשווקים הגיעו גם לזהב שנסחר ברמה של 1,557 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

דיסני (DIS) נסחרת בעליה קלה במסחר המוקדם לאחר שאתמול פרסמה דוחות טובים לאחר המסחר, עם רווח של 1.53 דולר למניה מול צפי של 1.46 דולר. החברה לא עדכנה את התחזית קדימה עבור שירותי הסטרימינג שלה דיסני +, דבר שמחק את עליות השערים מהאפטר אמש.

סנאפ צ’אט (SNAP) יורדת 7.5% במסחרה מוקדם לאחר שהחברה פספסה אמש בתחזית ההכנסות לרבעון הרביעי. החברה גם פספסה בהכנסה פר לקוח, דבר שנמדד בדוחות הכספיים של רשתות חברתיות.

ציפוטל מקסיקן גריל (CMG) רשת המזון המהיר המתמחה באוכל מקסיקני הרוויחה 2.86 דולר למניה מול צפי של 2.75 דולר ברבעון הרביעי של השנה. הצמיחה בחנויות שונות עקפה את ציפיות השוק ומניות החברה עולות כ-2% במסחר המוקדם.

פורד (F) דיווחה לאחר המסחר אמש ופספסה בצורה גסה ברבעון הרביעי עם הפסד של 1.7 מיליארד דולר. בנוסף החברה סיפקה תחזית חלשה ל-2020. מניות החברה יורדות 8% במסחר המוקדם.

גיליאד סיינסיס (GILD) הייתה בכותרות בימים האחרונים בנוגע לחיסון עבור וירוס הקורונה, אמש דיווחה על תוצאות לרבעון הרביעי עם רווח של 1.3 דולר למניה וצפי של 1.67 דולר. החברה נתנה תחזית רווח חלשה מהציפיות לשנת 2020 ונראה לפי הירידה במסחר המוקדם (1%) שהנושא כבר דיי מגולם בחברות הביו טכנולוגיה.

מרק (MRK) אשר דיווחה כבר לרבעון האחרון של שנת 2019 ונתנה תחזית חלשה. שוקלת לבצע ספין אוף לחטיבת בריאות האישה של החברה.

טסלה (TSLA) יצרנית חברת רכבי היוקרה החשמליים שלוהטת בשבועות האחרונים, מקבלת הורדת המלצה מקנקורד מקניה להחזק לאחר הזינוק האחרון של המניה. בטענה שהחברה בתמחור הנוכחי הרבה פחות אטרקטיבית.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים