סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות קלות בפתיחת המסחר בניו יורק, טוויטר מזנקת 16%

באסיה עליות חדות בעקבות הקלות סחר של סין; עונות הדוחות ממשיכה; טסלה יורדת 4.5%

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים ובשיא חדש במדד האס אנד פי 500, לאחר שהחששות מוירוס הקורונה התפוגגו לחלוטין מבחינת המדדים, למרות האזהרות של החברות מפגיעה עסקית בשל הקיפאון בסין. 

הלילה הודיעה סין על הקלות במכסים על מוצרים אמריקאים בגובה של 75 מיליארד דולר כדי לעזור לכלכלה בשל וירוס הקורונה. השוק ראה בצעד דבר חיובי והמדדים הגיבו בהתאם, יפן עלתה 2.4%, בורסת שנחאי התחזקה ב-1.7% והונג קונג עלתה ב-2.6%. 

באירופה מגמה חיובית, הדקס וקאק עולים 0.7% כ"א. הזהב נסחר ביציבות סביב 1,565 דולר לאונקיה. הנפט מתקשה להתאושש, חבית מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 50.5 דולר.

מניות בכותרות

טוויטר (TWTR) החברה מדווחת על רווח של 25 סנט למניה מול צפי של 29 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות יחד עם צמיחה של 21% בפעילות היומית ביחס לשנה שעברה. מניות החברה מזנקות מעל 8% במסחר המוקדם.

חברת הביטוח סיגנה (CI) עולה 2.5% במסחר המוקדם לאחר פרסום הדוחות בהם דיווחה על רווח של 4.31 דולר לרבעון הרביעי, 11 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה עקפו את ציפיות האנליסטים.

דונקין ברנדס (DNKN) מדווחת על רווח של 73 סנט למניה מול צפי של 70 סנט. הכנסות החברה יצאו מתחת לציפיות השוק. החברה מעלה ב-7% את הדיבידנד הרבעוני ל-40.25 סנט למניה.

חברת הקוסמטיקה אסתי לאודר (EL) דיווחה על רווח של 2.11 דולר למניה מול צפי של 1.9 דולר. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק. החברה רואה פגיעה מהקורונה וירוס. מניות החברה מזנקות מעל 5%.

בריסטול מאיירס סקוויב (BMY) מדווחת על רווח של 1.22 דולר לרבעון הראשון עם הכנסות שעקפו את התחזיות בעיקר בזכות רכישת סלג’ין בשנה שעברה. מניות החברה עולות מעל 2% במסחר המוקדם.

טפסטרי (TPR) חברת האקססוריז האופנתית מדווחת על רווח של 1.1 דולר למניה מול צפי של 0.99 דולר. ההכנסות עקפו את התחזות. החברה מעדכנת על אפשרות לפגיעה במכירות בעקבות וירוס הקורונה. מניות החברה עולות מעל 1% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים