סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ארה”ב: יציבות בפתיחת שבוע המסחר

דוח התעסוקה שפורסם בשישי היה טוב מהתחזיות ויצר יותר משרות מהמצופה אך האבטלה עלתה קלות בניגוד לתחזית. וירוס הקורונה ממשיך להעסיק את השווקים

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את שבוע המסחר ביציבות לאחר נעילה שלילית ביום שישי האחרון שקטעה רצף של 4 ימי מסחר רצופים של עליות וחזרה לשיאים חדשים. 

דוח התעסוקה שפורסם בשישי היה טוב מהתחזיות ויצר יותר משרות מהמצופה אך האבטלה עלתה קלות בניגוד לתחזית. וירוס הקורונה ממשיך להעסיק את השווקים ואלה מנסים להעריך את הפגיעה הצפויה בכלכלה.

עוד ועוד חברות מדווחות על עצירות או אפשרות להאטה בשל הוירוס שגורם לשיתוק נרחב בסין. באירופה נסחרים השווקים בירידות קלות, הדקס והקאק הצרפתי נחלשים ב-0.4%. באסיה ננעל המסחר במגמה מעורבת, הניקיי היפני ירד ב-0.6%, בורסת שנחאי עלתה 0.5%, הונג קונג ירדה 0.6%. 

הזהב מרים ראש ונסחר ברמה של 1,577 דולר לאונקיה. הנפט ממשיך להיות חלש, חבית נפט מסוג לייט קרוד חוזרת לאזור של 50 דולר לחבית כשהחששות מגיעים מהאפשרות של האטה הכלכלית בשל וירוס הקורונה וירידת הביקוש לנפט.

מניות בכותרות

טאובמן סנטרס (TCO) קבלה הצעת רכש מסימון פרופרטיס (SPG) במזומן במחיר של 52.5 דולר למניה ובשווי של 3.6 מיליארד דולר. מניות החברה מזנקות מעל 50% במסחר המוקדם.

אלרגן (AGN) מדווחת על רווח של 5.22 דולר למניה מול צפי ל-4.57 דולר. הכנסות החברה הביסו את תחזיות השוק בעיקר בזכות תרופות מיוחדות ומכירות טובות של תרופות רגילות. מניות החברה עולות כ-1% במסחר המוקדם.

יצרנית סכני הגילוח שיק, חברת אדגוול פרסונל קר (EPC) מדווחת על רווח רבעוני של 55 סנט למניה מול צפי של 22 סנט. הכנסות החברה עקפו בצורה מרשימה את ציפיות השוק יחד עם תחזית ל-2020 שעקפה גם כן את הצפי. מניות החברה מזנקות כ-10% במסחר המוקדם.

אלי לילי (LLY) ושותפתה גננטק הודיעו שהטיפול שלהם לאלצהיימר בצורתו הנדירה החמיץ את מטרות הניסוי. מניות החברה צוללות 5%.

חברת הקוסמטיקה אסתי לאודר (EL) דיווחה על רווח של 2.11 דולר למניה מול צפי של 1.9 דולר. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק. החברה רואה פגיעה מוירוס הקורונה. מניות החברה מזנקות מעל 5%.

L ברנדס (LB) קרובה למכירה של חטיבת וקיטוריה סיקרט לחברת הפרטית סיקמור-פרטנרס. ע"פ מקורות שצוטטו ב-CNBC העסקה ככל הנראה תסגר בשבוע הקרוב. מניות החברה מזנקות 6% במסחר המוקדם.

יצרנית הצעצועים מטאל (MAT) סוגרת שני מפעלים באסיה ובקנדה בשביל לחסוך בעלויות. החברה מחפשת חלופות לייצור ולשרשרת האספקה של מוצריה.

זירוקס (XRX) משפרת את הצעת לרכישת HP למחיר של 24 דולר למניה.

אפל (AAPL) עשויה לדחות את ההשקה של האייפון המוזל בשל וירוס הקורונה כך על פי דיווחים שיצאו מסין. מניות החברה יורדות כ-1% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים