סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

שיאים חדשים במדדי המניות בוול סטריט

יום שני של עליות בבורסות ארה"ב; ספרינט טסה 73.5%; גרמניה נסחרת סמוך לשיאים; אגרות החוב ל-10 שנים יורדות לאחר הראלי האחרון

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר במגמה חיובית לאחר שאמש אחרי פתיחה שלילית השוק עבר לעליות שערים ולסגירה בשיאים חדשים במדדים. השוק ממשיך להתעלם מהנזקים הפוטנציאליים של וירוס הקורונה וממשיך בראלי שלו מאוקטובר האחרון.

לאחר חודשים של דחייה אושר מיזוג של ספרינט (S) עם T מובייל והראשונה מזנקת במסחר המוקדם מעל 60%. באסיה המדדים נסחרו בעליות שערים, שנחאי עלתה 0.4%, הונג קונג ב-1.3%, ביפן לא התקיים היום מסחר.

באירופה מגמה חיובית, הדקס והקאק מתחזקים ב-0.9% ו-0.4% בהתאמה. הנפט מזנק היום אולם הוא פוגש את שערי המסחר של אתמול, חבית מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 50.4 דולר לחבית. הזהב נחלש קלות לרמה של 1,575 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

אוטוניישן (AN) חברת הריטייל למכירת רכבים הגדולה בארה"ב עקפה את תחזיות הרווח וההכנסות הודות לביקוש גדול מאוד לרכבי יד שנייה. מניות החברה מזנקות מעל 9% במסחר המוקדם.

הילטון (HLT) הרוויחה 1 דולר ברבעון האחרון מול צפי ל-96 סנט. הכנסות הרשת עקפו את התחזיות אך תחזית חלשה ל-2020 שאינה כוללת את השפעת וירוס הקורונה אינה משפיעה על המניה בשלב זה (טרם עברו עסקאות בטרום המסחר).

הסברו (HAS) יצרנית הצעצועים מדווחת על רווח של 1.24 דולר מול צפי של 91 סנט למניה וזה למרות שההכנסות יצאו מתחת לציפיות השוק. הרווח הגבוה מגיע הודות למכירות חזקות של צעצועים ללהיטים של דיסני פרוזן 2 ומלחמת הכוכבים. מניות החברה מזנקות מעל 7% במסחר המוקדם.

אנדר ארמור (UA) יצרנית ביגוד הספורט מדווחת על הפסד ברבעון הרביעי ואפשרות לפגיעה מהותית במכירות בעקבות וירוס הקורונה. המניה צוללת מעל 13% במסחר המוקדם.

סלאק (WORK) הוציא ההודעה רשמית לבורסה שחברת IBM הייתה הלקוחה הגדולה ביותר של החברה בשנים האחרונות והיא הרחיבה את השימוש בה באותן השנים. הדיווח יוצא לאחר שמועות ש IBM  הפכה להיות הלקוח הגדול ביותר שלה כשבפועל זה לא נכון והיא הייתה כזאת עוד מהיותה חברה פרטית. מניות החברה יורדות 7% במסחר המוקדם לאחר שאמש זינקו מעל 15%.הוסף תגובה
  1. 1. יפה שהכנסתם את הדיווח על WORK

    מאת: סימון1 | פורסם ב- 11/02/20 15:44

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים