סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים קלות בארה”ב לאחר השיאים אמש

נאסד"ק יורד 0.2%; וויקס וסולראג’ יסחרו לאחר הדוחות; מורגן סטנלי רוכשת את אי טרייד בעסקת ענק, אי טרייד טסה 24%

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בירידות שערים קלות, לאחר יום נוסף אמש של שיאים במדדים. בורסת אסיה ננעלו במגמה חיובית הניקיי היפני עלה ב 0.34%, סין ושנזן התחזקו ב 1.8% ו 2.4% בהתאמה.

באירופה נסחרות הבורסות בירידות קלות וסמוך לשיאים שנתיים, הדקס והקאק יורדים 0.15% כ"א. החוזים על הנפט התאוששו בימים האחרונים, חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה קלות למחיר של 53.9 דולר. הזהב נסחר בשיא של מספר שנים סביב 1,620 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

אי טרייד (ETFC) מזנקת מעל 22% לאחר הפרסום שמורגן סטנלי ירכשו אותה בעסקת מניות ששווייה עומד על 13 מיליארד דולר ומשקף מחיר מניה של 58.74 דולר.

חברת הקרוזים נורווגיאן קרוז ליין (NCLH) דיווחה את תוצאותיה לרבעון הרביעי ומציגה רווח של 73 סנט למניה מול צפי ל-70 סנט. החברה עקפה גם בשורת ההכנסות אולם לא סיפקה תחזית לשנה מכיוון שאינה יכול הלהעריך בשלב זה את נזקי וירוס הקורונה שפוגע חזק בהזמנות.

הורמל פודס (HRL) יצרנית המזון מדווחת על רווח של 45 סנט למניה מול צפי ל-46 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. החברה דיווחה על רכישת חברה לאספקה של בשר מעושן בסכום שאינו ידוע.

חברת השכרת הרכבים אוויס (CAR) מציגה רווח למניה של 73 סנט למניה מול צפי ל-50 סנט והכנסות שגבוהות מהציפיות. החברה דיווחה שזהו חודש דצמבר הטוב ביותר שלה מאז ומעולם בארה"ב. המניה מזנקת מעל 11% במסחר המוקדם.

סולר אדג’ (SEDG) דיווחה אמש על תוצאות טובות מהציפיות כמו גם תחזית חזקה לשנת 2020 שעקפה את ציפיות השוק. מניות החברה עולות מעל 5% במסחר המוקדם לאחר שזינקה אמש קרוב ל-18% לשיא כל הזמנים ולשווי שוק של 6.2 מיליארד דולר.

וויקס (WIX) יורדת 8% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות לרבעון הרביעי. החברה עקפה ברווח המתואם ומציגה 42 סנט מול צפי ל-30 סנט. הכנסות החברה עקפו גם כן את התחזיות. החברה צימצמה את ההפסד הנקי החשבונאי אך מספקת תחזית מאכזבת ל 2020.

אדבנס אוטו פרטס (AAP) דיווחה על רווח של 1.64 דולר למניה מול צפי של 1.35 דולר. הכנסותיה של ספקית חלקי החילוף לרכבים היו מעט חלשות מציפיות השוק, כמו גם מכירות לחנויות זהות שצמחו מתחת לצפי. מניות החברה מזנקות מעל 5% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים