סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

לאחר היום הגרוע מזה שנתיים: וול סטריט נפתחה בעליות שערים

נאסד"ק עולה 0.52%; הום דיפו עולה 2.18% לאחר הדוחות; בורסות אירופה ממשיכות במגמה השלילית

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים קלות, לאחר שאתמול צנחו המדדים בשיעורים חדים של מעל 3.5% בממוצע, ביום הגרוע ביותר מזה כשנתיים. 

באירופה נמשכת גם היום המגמה השלילית ולמרות פתיחה בעליות שערים עברו המדדים בהמשך היום לירידות, הדקס והקאק נחלשים ב-0.4%.

בורסות אסיה נסחרו היום במגמה מעורבת, הקוספי בקוריאה שירד אתמול בשיעור חד עלה היום ב-1.1%, בורסת יפן חזרה להסחר לאחר יום חופש וצנחה מעל 3%. בורסת שנחאי נחלשה ב-0.6% והונג קונג התחזקה ב-0.3%. 

הנפט נסחר בעליות קלות לחבית מסוג לייט קרוד וברמה של 51.6 דולר. הזהב נסוג משיא שנתי ונסחר סביב 1654 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

הום דיפו (HD) מדווחת על רווח של 2.28 דולר למניה מול צפי ל-2.1 דולר. המכירות לחנויות זהות עקפו גם כן את התחזיות והחברה ציינה שהיא תעלה את הדיבידנד הרבעוני ב-10%. מניות החברה עולות 3% במסחר המוקדם.

אינטואיט (INTU) מדווחת על רווח של 1.16 דולר למניה מול צפי ל-1.02 דולר. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק בשורת ההכנסות. החברה מדווחת על רכישת חברת פיקוח האשראי קרדיט קרמה במחיר של 7.1 מיליארד דולר במזומן ומניות. מניות החברה עולות 3% במסחר המוקדם.

פאלו אלטו (PANW) חברת הסייבר של ניר צוק יוצא צ’ק פוינט והמתחרה הגדול שלה, דיווחה אמש על תוצאותיה לרבעון ורווח של 1.19 דולר למניה מול צפי של 1.12 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות אולם תחזית חלשה מאוד לרבעון הקרוב ולשנה כולה, מאכזבת את המשקיעים והם שולחים את המניה לירידות של 15% במסחר המוקדם.

שייק שאק (SHAK) רשת ההמבורגרים מדווחת על רווח של 6 סנט למניה מול צפי להפסד של 1 סנט. הכנסות החברה אכזבו את השוק והכנסות לחנויות זהות גם כן יצאו מתחת לתחזיות. מניות החברה צונחות 15% במסחר המוקדם.

הרץ גלובל (HTZ) פרסמה אמש את תוצאותיה לרבעון עם הפסד של 24 סנט למניה מול צפי להפסד של 27 סנט. הכנסות החברה עמדו בתחזיות השוק. מניות החברה יורדות 5.7% במסחר המוקדם.

מייסיס (M) דיווחה על רווח של 2.12 דולר למניה, 16 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה עקפו את הציפיות כשגם הירידה בפדיון בחנויות זהות יצאה טובה מהמצופה. מניות החברה יורדות 1% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים