סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

מלאנוקס רוכשת את מפתחת הטכנולוגיות לבינה ברשת Titan IC

הרכישה נעשית במטרה לחזק את תחום ניתוח ואבטחת נתונים של החברה; הצוות של טיטאן בבלפסט, אירלנד יהווה מרכז המחקר והפיתוח של בינה ברשת עבור מלאנוקס

מלאנוקס טכנולוגיות, העוסקת באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הודיעה היום כי הגיעה להסכם סופי לרכישת Titan IC חברה בבעלות פרטית, המפתחת טכנולוגיות לבינה ברשת (network intelligence - NI) וטכנולוגיית אבטחה להאצת חיפוש וניתוח נתוני עתק במגוון רחב של יישומים במרכזי נתונים ברחבי העולם.

הרכישה תעצים את יכולות הבינה ברשת של מלאנוקס שהיום מבוצעות באמצעות מוצריה המתקדמים ConnectX ו- BlueField ממשפחת ה- SmartNIC (כרטיסי רשת חכמים) ופתרונות ה-I/O Processing Unit (IPU). הצוות של Titan IC בבלפסט, צפון אירלנד, יהפוך למרכז המחקר והפיתוח המתקדם של בינה ברשת עבור מלאנוקס.

"בינה ברשת היא טכנולוגיה חשובה כשהיא משולבת עם פורטפוליו מוצרי הקישוריות המובילים שלנו: מתגים, כרטיסי רשת חכמים ו-”IPUs אמר איל וולדמן, נשיא ומנכ"ל מלאנוקס טכנולוגיות. "הלקוחות שלנו ייהנו מיכולות הניתוח העמוק והאבטחה המשופרים שייוצרו על ידי שילוב מוצרי האית’רנט והאינפיניבנד הטובים ביותר ומטכנולוגיות בדיקת חבילות נתונים עמוקה וניתוח נתונים המובילה בעולם שלTitan IC .

עם רכישה זו, הרכישות שלנו מסתכמות עד כה ביותר מ- 1.2 מיליארד דולר ומעל ל- 53 מיליון דולר שהושקעו בחברות סטארט-אפ בכדי לקדם את אסטרטגיית הרשת החכמה שלנו".

"אנו שמחים להיות חלק ממלאנוקס ויחדיו נאיץ את קצב החדשנות ונקדם את הבינה ברשת לרמות חדשות של ביצועים ותובנות", אמר נואל מק’קנה, מנכ"ל Titan IC. "עבדנו עם מלאנוקס במשך שנים רבות כדי לשלב את מעבד הביטוי הרגולרי (Regular Expression Processor-RXP (בקו של BlueField יחידת ה- IPU המתקדמת שלהם. כעת כחלק ממלאנוקס, נוכל להשיג יכולות חדשות לבינת סייבר, איתור והגנה מפני פריצות ויישומי ניתוח נתונים מתקדמים".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים