סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

לאחר הטיסה של אמש: ירידות שערים קלות בפתיחת המסחר בארה”ב

דאו ג’ונס ואס.פי 500 יורדים 0.5%; בורסות אירופה מתקנות בחדות; טסלה מזנקת 6.5%; הנפט נסחר סביב 48 דולר

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בירידות שערים קלות לאחר יום של עליות חדות והזינוק החד ביותר (באחוזים) במדד הדאו ג’ונס מאז 2009 והחזק ביותר בנקודות מאז ומעולם. 

בורסות אירופה מתאוששות היום לאחר ירידות חדות מאוד בימים האחרונים, מדד הדקס והקאק מתחזקים ב-2.2% ו-1.8% בהתאמה. באסיה ננעלו המדדים במגמה מעורבת, מדד שנחאי עלה 0.75% ואילו מדד הניקיי ביפן ירד ב-1.2%. 

הנפט ממשיך לשפר את מחירו וממשיך בעליות. חבית מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 48 דולר. הזהב שאיבד גובה בירידות האחרונות נסחר בעליות קלות ובמחיר של 1,606 דולר לאונקיה. 

תשואות אגרות החוב ל-10 שנים עולות גם היום לאחר שאתמול נגעו ברמות שפל של כל הזמנים (1.059%), כעת עומדת התשואה ברמה של 1.127%.

מניות בכותרות

טרגט (TGT) דיווחה מוקדם יותר את תוצאותיה ואיכזבה בשורת ההכנסות, בעוד שהמכירות בחנויות זהות עמדו בציפיות השוק.

קוהלס (KSS) עקפה את התחזיות עם רווח של 1.99 דולר למניה מול צפי ל-1.88 דולר. ההכנסות עקפו את תחזיות השוק, מכירות לחנויות זהות נותרו ללא שינוי כשהאנליסטים ציפו לירידה של 0.1%. מניות החברה עולות מעל 3% במסחר המוקדם.

אובר (UBER) אובר צוטטה בתצהיר שלה שוירוס הקורונה מהווה סיכון מהותי לעסקיה בעיקר מחוץ לארה"ב. בנפרד מכך בית ההשקעות נידהם שאומרים שהירידות האחרונות בשל וירוס הקורונה הופכים את המניה להזדמנות קניה. אובר עולה 2% במסחר המוקדם.

אדבנס מיקרו דיבייסס (AMD) מקבלת שדרוג המלצה מנייטרלי לתשואות יתר מפייפר סנדלר. גם כאן אומר האנליסט שהירידה האחרונה במניה הופכת אותה לאטרקטיבית למשקיעי טווח ארוך.

טסלה (TSLA) החברה מקבל העלאת המלצה מתשואת שוק לתשואת יתר מ-JPM סקיוריטיס. מחיר היעד לדבריהם עומד על 1060 דולר למניה, מעל 40% ביחס לנעילה אמש.

טילריי (TLRY) צוללת 14% לאחר שפספסה בתוצאותיה אמש והציגה הכנסות חלשות מהותיות.הוסף תגובה
  1. 2. אכן ירידות קלות (לל"ת)

    מאת: LiorTaib | פורסם ב- 03/03/20 16:33
  1. 1. ירידות קלות שהחוזים יפים אחוז ? (לל"ת)

    מאת: m-g | פורסם ב- 03/03/20 16:26

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים