סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

רכבת ההרים נמשכת בבורסות העולם

מדדי ארה"ב יורדים בחדות עם פתיחת המסחר; באירופה מתמתנות עליות השערים; הנפט צולל ביותר מ-3%

לאחר רכבת הרים אמש במסחר בארה"ב ועליה של כ-5%, בורסות ארה"ב נפתחו בירידות חדות של מעל 2% על רקע המשך חששות מוירוס הקורונה והפגיעה הכלכלית שלו. טראמפ הוציא אמש תוכנית כלכלית כדי לתמוך בכלכלה בעקבות הפגיעה של וירוס הקורונה לרבות 0% מס למעסיקים.

באירופה תנודתיות גבוהה, מדד הדקס עולה 0.6% הקאק עולה 0.8%. באסיה ננעלו המדדים בירידות שערים הניקיי ירד 2.27% לשפל של 14 חודשים, שנחאי ירדה 0.6% ודרום קוריאה ירדה 2.8%.

הנפט יורד היום מפני שהסעודים רוצים להעלות את התפוקה ב-1.5 מיליון חביות ליום, חבית מסוג לייט קרוד יורדת 3% למחיר של 33 דולר לחבית. זהב עולה היום קלות ונסחר סביב 1,667 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

פפסיקו (PEP) הודיעה על רכישה של רוקסטאר אנרגי, חברת משקאות אנרגיה ובעלת המותג המוכר בתמורה ל-3.85 מיליארד דולר.

אפל (AAPL) צפויה להסחר תחת לחץ לאחר שהיא מקבלת הורדת המלצה מבנק אוף אמריקה סקיוריטיס ומחיר יעד יורד מ-350 ל-320 דולרים. בבנק אוף אמריקה צופים בעיות אספקה לפחות עד אפריל.

בנק אוף אמריקה (BAC) מדווח שסמנכ"ל הטכנולוגיה של החברה עוזב את הבנק ולא ימצא לו מחליף. התפקיד שלו יפוצל לרוחב מחלקות הבנק בהתאם לצרכים.

רגנרון פארמצווטיקלס (REGN) וסנופי (SNY) החברה הודיעה שתרופה שלהן לדלקת מפרקים שגרונית בשם "קוזרה" נבדקת כטיפול אפשרי לוירוס הקרונה.

הילטון (HLT) החברה מציינת שהיא לא תספק תחזית לרבעון הנוכחי ולשנה כולה כאשר היא בוחנת את ההשפעה הלא ידועה של נגיף הקורונה על עסקיה.

פייסבוק (FB) נתבעת ע"י הרגולטור האוסטרלי בשל שיתוף של מידע פרטי בלי אישורם. המניה יורדת 6% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים