סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. המניה לא הצליחה לקבל המשכיות השבוע כשאזור של 1670/80 התנגדות בטווח הקצר. תמיכה קרובה קיימת קצת מתחת ל 1600 נקודות והתמיכה החשובה מתחת נמצאת ברמה של 1530 נקודות פלוס מינוס. פריצה של גבוה שבועי תשלם את המניה למדרגה הבאה סביב 1750 נקודות שפל השנתי שנשבר ונבדק מלמטה בספטמבר האחרון.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. המניה ניסתה להתאושש השבוע אולם לחץ של מוכרים לקראת סיומה הביא לנעילה בשפל שנתי חדש מתחת לרמת התמיכה סביב 15000 נקודות. אני מעריך שהחברה תפרסם בשבוע הבא את תוצאות הרבעון, חזרה מעל לתמיכה יכולה להכניס קונים ולהפוך את המומנט במניה, לכן חובבי התחתיות צריכים להיכנס לכוננות. מנגד המומנט לחץ המוכרים עדיין כאן ובמידה וקונים לא יופיע הדרך למטה יכולה להיות ארוכה למרות המגמה השלילית של החודשים האחרונים. למעקב.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. לאחר ריצה מרשימה סיום אוגוסט ותחילת ספטמבר המניה יצאה לתיקון טכני בריא שמנוגד למגמה. סיכוי טוב שהתיקון כזה גם מבחינת ערך הזמן וגם מבחינת מבנה המחיר של השבוע האחרון מגיע לסיומו. יציאה קדימה השבוע רצוי מעל 12600~ יכול להביא לגל עולה מחוש כשהיעד הקרוב הוא השי סביב 14000 נקודות.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. מהמניות החזקות ביותר בבורסה המקומית. מהבחינה טכנית מספר סימני חולשה, המניה שברה בשבועיים האחרונים קו מגמה עולה, יחד עם זאת מבנה המחירים עדיין עולה עם שפל שבועי ברמה של 366/70 נקודות שהוא התמיכה הקרובה. מחזורי המסחר בירידות היו גבוהים גם בנטרול עדכון בשבוע שעבר. יחד עם זאת צריך לראות אם הקונים יצליחו לדחוף את הנייר מעל אזור של 400/10 נקודות שם סביר שיגיעו מוכרים שלא מימושו בגל האחרון.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. המניה הוסיפה להתממש גם השבוע והתקרבה לאזור התמיכה האופקי החשוב סביב 4,680 נקודות. טכנית אזור 5,000 הפך להתנגדות ומבנה גרף המחירים של השבוע האחרון תומך בהמשך מימוש אל עבור התמיכה שם תיבחן מחדש. בטווח הקצר, כל עוד מתחת ל- 5,000 נקודות הכיוון שלילי
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. המניה נסחרה ביציבות במהלך שבוע המסחר והתבססה מעל אזור התמיכה 2,750-2,800 נקודות. קודם לכן נרשמה שבירת שווא נקודתית, לכן ההתבססות הנוכחית חיונית לסיום התיקון וחזרה למתווה של עליות. בטווח הקצר קיימת התנגודת נקודתית סביב 2,900 נקודות שפריצתה תסלול את הדרך חזרה לשיא. מנגד, שבירה של אזור 2,700 נקודות תוציא לפועל גל מימוש נוסף במסגרת התיקון היורד עם יעד באזור התמיכה סביב 2,550 נקודות. למעקב.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. ביום המסחר האחרון (ה) המניה התממשה בכ- 4% לאחר שיום קודם לכן נבלמה באזור 10 דולר שהפך רשמית לאזור התנגדות אופקי. טכנית מבנה גרף המחירים תומך בהמשך התיקון העולה כאשר מימוש קצר והתבססות מעל אזור 9 דולר יטיבו עם המגמה הנוכחית. פריצה של 10 דולר תסלול את הדרך צפונה ליעד הקרוב באזור 11.3-11.5 דולר.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. שבוע מסחר חיובי נחתם בזינוק של כ- 4.6%. ביום רביעי המניה פרצה את ההתנגדות האופקית סביב 278 נקודות והוסיפה לעלות ביום חמישי. טכנית המניה נושקת להתנגדות הנקודתית סביב 290 כך שפריצתה תסלול את המשך התיקון העולה לגבוה של חודש פברואר סביב 330 נקודות. לפני המשך התנועה אין לפסול דשדוש שיהיה חיוני להמשך התיקון העולה.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. המניה רשמה התבססות במהלך שבוע המסחר שחלף מעל אזור התמיכה האופקי 329-330 נקודות. ביום חמישי רשמה נר היפוך חיובי וביום חמישי הוסיפה לעלות, לכן קיימת אפשרות לסיום מהלך המימוש הנוכחי וחזרה לעליות כאשר אזור 535 מהווה התנגדות קרובה ואחריה באזור 376 נקודות. טכנית אזור התמיכה האופקי מהווה רמת מפתח לטווח זמן הקצר-בינוני וכל עוד נסחרת מעליו המגמה מוגדרת כחיובית.

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים