סגור

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/mobile/includes/spalsh.php:103) in /var/www/html/mobile/process/login_valid.php on line 44

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/mobile/includes/spalsh.php:103) in /var/www/html/mobile/process/login_valid.php on line 45

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/mobile/includes/spalsh.php:103) in /var/www/html/mobile/process/login_valid.php on line 46

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/mobile/includes/spalsh.php:103) in /var/www/html/mobile/process/login_valid.php on line 47

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/mobile/includes/spalsh.php:103) in /var/www/html/mobile/process/login_valid.php on line 48
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. מניות הבנק סגרו שבוע מסחר שלילי כהמשך ישיר לשבוע המסחר הקודם. טכנית, המניה שברה את אזור התמיכה סביב 2370/80 נקודות והתבססו שם מתחילת השבוע ועד סופו. כל עוד המניה נמצאת מתחת לתמיכה היא שלילית בטווח הקצר והצפי הוא המשך מימושים. רק חזרה מעל 2400 בצורה ברורה תסיר את היעד היורד שעומד על אזור 2250 נקודות (כגובה תבנית הדשדוש).
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. בשבוע שעבר ציינתי שהמניה ירדה לאחר הדוחות מתחת לאזור תמיכה חזק מאוד סביב 6 דולר וזה אומר שאין מה לחפש שם בתקופה הקרובה היעד היורד עמד על 5 דולר וזה הגיע הרבה מעבר למצופה כבר בשבוע המסחר האחרון ואף נמוך מכך. בפועל המניה סגרה יעד יורד של טווח הדשדוש האחרון שנמשך בחודשים האחרונים. למרות הסיכוי לתיקון עולה בנייר אני חושב שאין מה לחפש שם בתקופה הקרובה וצריך לחפש את הכסף במקומות אחרים.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. המניה נסחרת במגמה חיובית מזה כחודש או יותר נכון מאז הפריצה של אזור 500 נקודות. מהבחינה הטכנית המניה נדבקת לאזור התנגדות סביב 540/5 נקודות. פריצה של רמה זו יכולה להביא להמשך מומש חיובי במניה. חשוב לציין שבאזור של 553 נקודות שוכן ממוצע 200 שעובד יפה מאוד על הנייר ומתנגד שם מעל שנה.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. החברה פרסמה השבוע את דוחותיה לרבעון השלילי של השנה ובתגובה הגיבה בירידות שערים. מהבחינה הטכנית, ניתן לראות שממוצע 200 אשר נשבר בספטמבר מתנגד במניה. על פניו נראה שהמניה בדרכה חזרה לרצועת התמיכה סביב 17000/200 נקודות, רק שהפעם שבירה של רמה זו יכולה להכניס את המניה לתבנית מימוש מעבר לטווח הקצר.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. הניתוח של המניה על גרף שבועי, בו ניתן לראות את הנמוך השבועי בו נעצרה המניה. זהו הנמוך מינואר 2016 אשר עצר את המניה לאחר קריסה של 50% מערכה בחצי שנה. טכנית 1360 מהוה טווח תחתון של רצועת תמיכה חזקה מאוד במניה. ירידה שבועית מרמה זו תהיה שלילית מאוד ואני לא בטוח שהיא תגמר בשבירת שווא כמו שקרה בדיוק לפני שנה.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. השבוע פרסמה החברה את דוחותיה לרבעון השלישי של השנה. השוק פחת אהב את הדוחות ושלח את המניה לירידות שערים ולאזור תמיכה סביב 6170 נקודות. המניה נעלה את השבוע מעל רמה זו. הגעה לאזור תמיכה מביאה הזדמנות בעיקר במניה חזקה וסקטור חזק שנהנה מעליות שערים בשנה האחרונה. היפוך מעל רמה זו יכול להביא לכניסה נוח עם סטופ ברור. מנגד שבירה של רמת התמיכה יכולה להעמיק את המימוש בנייר. למעקב בשבוע הקרוב.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. המניה ירדה השבוע לבדוק את השפל של חודש ספטמבר סביב 2,540 נקודות. את יום המסחר האחרון המניה חתמה בעליה, זאת לאחר שהתהפכה מעל אזור 2,540 נקודות. פריצה של אזור 2,600 תהווה טריגר חיובי לתחילת תיקון עולה לטווח זמן הקצר כאשר היעד הקרוב סומן באזור 2,700 נקודות. מנגד, שבירה של 2,540 וסגירה מתחתיו תאותת על חולשת הקונים בנייר והעמקת המימוש.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. המניה ממשיכה לדשדש מתחת לקו ההתנגדות היורד ונסחרת בטווח מחירים צר ומתכנסת לתנועה. הטריגר החיובי יתקבל רק בפריצה כלפי מעלה של 3,460 נקודות, הגבוה של חודש אוקטובר. במידה והנחת העבודה תתממש, מחיר היעד הנוכחי סומן סביב רמה של 3,850 נקודות.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. בתחילת אוקטובר המניה פרצה את השיא של חודש מאי סביב רמה של 1,690 נקודות. מאז הפריצה המניה מדשדשת מעל ההתנגדות ובטווח מחירים צר 1,690-1,790. כעת יש להמתין לפריצה של רף העליון של הדשדוש ב- 1,790 נקודות כדי לקבל טריגר חיובי להמשך המגמה העולה.

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים