סגור

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/mobile/includes/spalsh.php:103) in /var/www/html/mobile/process/login_valid.php on line 44

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/mobile/includes/spalsh.php:103) in /var/www/html/mobile/process/login_valid.php on line 45

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/mobile/includes/spalsh.php:103) in /var/www/html/mobile/process/login_valid.php on line 46

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/mobile/includes/spalsh.php:103) in /var/www/html/mobile/process/login_valid.php on line 47

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/mobile/includes/spalsh.php:103) in /var/www/html/mobile/process/login_valid.php on line 48
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. הסקלה של הגרף הינה לוגריתמית כדי לשים את הפוקוס על 4 החודשים האחרונים במניה. אין חדש ”במניית העם” המניה שברה עוד בשבוע שעבר את אזור של 30 דולר וירדה עוד ”קומה” למטה עם נמוך חדש סמוך ל 28 דולר למניה. עוד נקודה לציון שחשוב לתת עליה את הדעת היא שהמניה לא מסוגת לעשות 2 ימי עליה רצופים, זה רק מראה את החולשה ולחץ המוכרים במניה וכשיש נמוך תקופתי ורב שנתי חדש פשוט עדיף לוותר על מסחר טווח קצר עד להודעה חדשה, שכן את הכמה אחוזים האלה אפשר להוציא ביתר קלות במקומות אחרים.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א צמיחה. המניה התחזקה השבוע מעל 14%,מאזורי התמיכה סביב 280 נקודות אל עבר אזורי שיא סביב 325 נקודות. מחזורי המסחר היו ערים בשבוע המסחר האחרון כשהמניה מחזירה חודש של מימושים בשבוע מסחר אחד. טכנית התבססות סביב הרמות האלה ובטח מעל לשיא יכולים לפתוח יעד עולה חדש לאזור של 370 נקודות. כניסה למי שבחוץ תתבצע בסגירה ברורה מעל 325/6 נקודות ולמחמירים מעל 330.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. מניות החברה המשיכו את המומנט החיובי של הדוחות גם בשבוע המסחר האחרון כשהיא מוסיפה לערכה קרוב ל 10%. מהבחינה הטכנית, המניה עשתה מהלך עולה חזק מאוד שהחל משפל האחרון סביב 1330 נקודות ועד לשיא חדש ברמה של 1730/4 נקודות. על פניו נראה שעת תיקון הגיעה בעיקר אחרי 2 הנרות האחרונים המראים על תחילה של התעייפות. למחזיקי המניה בעיקר כאלה שעובדים לטווחים קצרים, פשוט להחליט על טייק פרופיט כל אחד בהתאם לרמות הידע והסיכונים שלו ולפעול בהתאם.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. מניות החברה המשיכו את המומנט החיובי של הדוחות מהשבוע שעבר. מהבחינה הטכנית לטווח הקצר נראה שישנה התבססות מעל 44200 נקודות כשגם התצורה שלה חיובית. כל עוד המניה תשמור על רמות השיא היעד העולה עומד על אזור של 50000 נקודות.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. לאחר ריסוק שקט במניה בחודשים האחרונים מרמות מחיר של 7.5 דולר לאזורי שפל סביב 3.6 דולר, המניה יצאה לתיקון עולה מהיר לאחר הדוחות. הריצה המהירה הגיעה משום מקום והוציאה מהלך עולה נאה למעלה. ביום המסחר האחרון המניה קבלה גג סביב 5.4 דולר למניה והתממשה בחדות, על פניו נראה שהכיוון בטווח הקרוב יהיה לתקן את המהלך העולה האחרון. מי שהספיק לקחת מהלך צריך לחשוב על מימוש רווחים, למי שבחוץ לדעתי להמתין שבוע שבועיים לראות האם תיקון יגיע ובאיזה מבנה.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. המניות החברה עשו השבוע גבוה חדש מעל 21000 אולם חזרו יום למחרת מתחת ולמעשה הוציאו סטייה דובית לפועל שהתממשה עם הירידה החדה ביום המסחר האחרון. טווח קצר, המניה נעצרה על קו מגמה עולה המשך ירידות בשבוע המסחר הקרוב ומתחת ל 19750 יכולה להביא להשלמה של תבנית M לאזור של 19000 נקודות בטווח הקצר.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. המניה נעה בשבעות האחרונים בצורה דיי רנדומלית לטעמי. אם ננסה להתייחס טכנית, המניה עלתה בתקופה האחרונה וחזרו לאזורי הגבוהים האחרונים סביב 87000 נקודות. התיקון האחרון נעצר על ממוצע 20, נר עולה ביום המסחר הבא יאשר שפל עולה במניה וניסיון תקיפה נוסף של הגבוהים האחרונים ברצועה של 87000-88000 נקודות.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. המניה הגיבה בצורה לא טובה לדוחות הרבעון הראשון אשר פורסמו ביום רביעי האחרון. המניה פתחה בפער מחירים יורד ונעלה את שבוע המסחר סביב תמיכה ברמה של 3500 נקודות בנמוך מתחילת ינואר. סגירה על תמיכה מביאה הזדמנות, היפוך מעל רמה זו יכול לשלוח את המניה לתיקון של הגל היורד ומנגד שבירה של התמיכה יכולה לשלוח את המניה להמשך ירידות ואף סגירה של פער מחירים מתחילת השנה באזור של 3130 נקודות. על פניו נראה ששבירה של התמיכה היא עניין של זמן אך יחד עם זאת כל מה שנותר זה לראות מה יחליט השוק ולפעול בהתאם.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. התגובה של החברה לגיוס האג”ח לפני קרוב לחודשיים (אשר עבר בהצלחה) ותשלום דיבידנד לבעליה היה”ש הביא למומנט חזק במניה שנמשך כבר חודש וחצי. המניה נסחרת ברמות שיא וסמוך לשיא כל הזמנים משנת 2015 ברמה של 77 נקודות. מי שמחזיק אין לו סיבה למרת בשלב זה ומי שבחוץ אין אזור כניסה נוח מבחינת ניהול סיכונים. תמיכה קרובה בשפל האחרון ברמה של 70.9 נקודות התנגדות 74, מעל אני מעריך שהמניה תשאף לאזור השיא.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. תגובה טובה לדוחות ומבנה מחירים שורי מתחילת מאי יכול להביא למהלך עולה משמעותי במניה בטווח זמן הקרוב. אזור של 1750 נקודות מהווה התנגדות קרובה כשנר עולה נוסף יאשר יציאה מתבנית של דגל עולה. במקרה כזה המניה תפתח יעד לאזור של 1820 נקודות.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. פרסום בעיתונות הכלכלית השבוע על כך שאלי יונס לשעבר מנכ”ל בנק מזרחי טפחות מנהל מו”מ עם קבוצת משקיעים לרכוש את השליטה בבנק אגוד מידי שלמה אליהו. בתגובה זינקו מניות החברה ופרצו תבנית המשך של יתד שורית, יעד התבנית המלא הינו לאזור של 1860/80 נקודות לתקופה הקרובה, גם תיקון יורד ויצירת שפל עולה לא תשנה את יעדי התבנית בטווח הקצר אלא תיתן אפשרות כניסה למי שפספס את הפריצה העוצמתית. למעקב לתקופה הקרובה.

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים