סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. המניה המשיכה את המומנט החיובי מתחילת השבוע האחרון ועד לסיומו כשהיא מגיעה מעל רמת 1700 נקודות. אזכיר שיעד התבנית לאחר הדשדוש של החודשים האחרונים עומד על אזור של 1800 נקודות. הסטופ הטכני מעט רחוק ועומד בשפל האחרון, מי שמחזיק יכול להרים אותו לאזור פריצה של 1600 נקודות (פחות אופטימלי) אולם חייב להפחית סיכונים.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. המניה ממשיכה להתבסס גם השבוע בגבוהים האחרונים ומעל אזור של 1430/70 נקודות. טריגר טכני המשכי למהלך עולה יהיה מעל לגבוה האחרון ברמה של 1550 נקודות, עד אז או סבלנות למחזיקים או לחבור בפריצה (אם תגיע) למי שבחוץ.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35 ובבורסת NYSE שם נקבעת. המניה יצאה השבוע קדימה בעוצמה לאחר העלאת תחזית שנתית. למרות גבוה שנתי חדש צריך לקבל את הריצה בחשדנות שכן כבר ראינו ריצה דומה בחודש ספטמבר האחרון עם גבוה חדש שלא החזיקה ושלחה שוב את המניה לקו המגמה העולה. הנחה כללית היא שכל עוד המניה מעל 55 דולר היא חיובית וכן יכולה לעשות שינוי מומנט להמשך השנה.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. המניה התעוררה מתחילת השנה לאחר תחילת הזרמת הגז ממאגר ליוויתן, אולם מוכרים נחושים החזירו את המניה ברוורס סמוך מאוד לנמוכים האחרונים. מהבחינה הטכנית אזור לא פשוט ברצועה רחבה של 950-995 נקודות, מעל כנראה שינוי מגמה, כל עוד מתחת הצפי הוא המשך דשדוש כשהתמיכה הקרובה היא בשפלים השבועיים 844 ומתחת ברצועה של 800-812.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. מניות החברה נמצאות באולטרה מגמה חיובית כאילו זוהי חברת הזנק בעלת חלום ולא חברת תשתיות. מהבחינה הטכנית ניתן לראות את התחדדות העלייה בחודשים האחרונים מהמגמה העולה של אמצע השנה שעברה. מי שמחזיק במניה אין לו שום סיבה לצאת כשההנחה הטכנית כל ירידה לצורך עליה בטח שמבנה המחירים נשאר עולה. שפל אחרון עומד ברמה של 5000 נקודות וזה סטופ או טייק פרופיט חלקי או מלא למי שמחזיק.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. המניה נסחרת החל מחודש אוקטובר במבנה מחירים עולה של שיאים ושפלים עולים. ביום המסחר האחרון המניה נבלמה באזור 11 דולר המהווה התנגדות אופקית. החל מחודש יוני 2019 מתהווה תבנית היפוך מגמה לאחר גל ירידות ארוך ומחודש נובמבר המניה בונה תבנית המשך כחלק מההכנה לשינוי המגמה הראשית. פריצה והתבססות מעל 11 דולר תהווה טריגר חיובי חדש במסע צפונה כאשר היעד הקרוב סומן סביב 14 דולר. המגמה מוגדרת כחיובית בטווח הקצר כל עוד נסחרת מעל 9 דולר. למעקב
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. המניה שנסחרת במגמה חיובית מתחילת חודש דצמבר האחרון חזרה להיסחר מתחת לאזור ההתנגדות האופקי סביב 7,230 נקודות. אזור זה הפך להתנגדות מהותית במהלך החצי שנה האחרונה כך שפריצתו תהווה טריגר חיובי שתסלול את הדרך חזרה לרמות השיא של שנת 2019. טכנית, מבנה גרף מחירים המתגבש בימים האחרונים תומך בפריצה, אך יש להמתין לאיתות. למעקב
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. בתחילת שבוע המסחר המניה שברה כלפי מטה את התמיכה האופקית החשובה באזור 1,980 נקודות. בהמשך הוסיפה להתממש, אולם ביום חמישי המניה רשמה היפוך תוך יומי וחתמה את המסחר בעליה של כ-5%. טכנית יש להמתין לפריצה של אזור התמיכה שנשבר שככל הנראה יאותת על תחילת התיקון העולה שהמתנו לו מספר שבועות. פריצה של 2,140 נקודות תאשרר את ההיפוך.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 35. גם השבוע המניה המשיכה להתבסס מעל אזור 2,160 נקודות. טכנית, בטווח הקצר קיימת אפשרות לתחילת תיקון עולה כאשר הטריגר לכך יתקבל בפריצה וסגירה מעל 2,260 נקודות. במידה ותרחיש זה יצא לפועל אזור 2,300 סומן כהתנגדות מהותית קרובה ומעליה 2,410 נקודות. סגירה מתחת ל-2,150 נקודות תהווה טריגר שלילי להמשך מהלך המימוש אל עבר התמיכה החשובה הבאה באזור 2,100 נקודות.
מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90. המניה התהפכה במהלך שבוע המסחר מעל אזור התמיכה המהותי באזור 4,780-4,820 נקודות. קודם לכן המניה נסחרה במגמה יורדת של שיאים ושפלים יורדים והשיא שנרשם בחודש אוקטובר. טכנית קיימת אפשרות לסיום התיקון היורד וחזרה למתווה עולה. הנחת העבודה בתוקף כל עוד נסחרת מעל 4,780 במונחי שער סגירה. למעקב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים