כלל רכשה 50% משטחי מסחר של רמי שבירו וגינדי לפי שווי של 520 מיליון שקל
  • ברק בנסקי, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת ההשקעות בכלל ביטוח ופיננסים
  • צילום: סיון פרג'
הצטרפו לערוץ העדכונים שלנו

כלל ביטוח רכשה 50% משטחי המסחר של רמי שבירו והאחים איתי וחן גינדי לפי שווי של 520 מיליון שקל. מדובר בשטחי מסחר בשלושה פרויקטים ברחוב אינשטיין בצפון ת"א.

הפרויקטים, שתוכננו ע"י האדריכל משה צור ונבנים בימים אלו, כוללים 7 מגדלי יוקרה כ-550 דירות וכ-13,000 מ"ר ברוטו כולל שטחי שירות, שטחים תת קרקעיים חניות ומחסנים. החברות החלו בביצוע ושיווק של שלב א’ של הפרויקט במחירים של החל מ-68,000 שקל ועד 90,000 שקל.

הפרויקט כולל כ-180 יח"ד ומסחר במגדל של 30 קומות ובניין מרקמי של 12 קומות. הקבלן המבצע שנבחר לבצע את שלב זה הינה חברת אלקטרה בניה. השטחים הציבוריים בפרויקט מתוכננים ע"י האדריכלית דנה אוברזון והכוללים בריכת שחיה חצי אולימפית סאונה יבשה ורטובה ולאונג’ דיירים ועוד. החברות החלו בחפירה ודיפון של חלק משלב ב’ של הפרויקט הכולל 370 יחידות דיור ומסחר.

ברק בנסקי, משנה למנכ״ל ומנהל חטיבת ההשקעות של כלל ביטוח ופיננסים, ציין: "אנו מברכים על חתימת העסקה עם שותפינו, קבוצת שבירו וחן ואיתי גינדי. אנו מאמינים מאוד במיקום ובפוטנציאל המסחרי של שדרת איינשטיין. השדרה מתוכננת להיות שדרת המסחר הבאה של צפון תל אביב ונמצאת בלב אזורי מגורים קיימים ועתידיים בצפון העיר. עסקת רכישה זו מצטרפת לשתי עסקאות רכישה קודמות של מרכזים מסחריים שביצעה כלל ברחוב איינשטיין. כיום לכלל מרכז פעיל ועוד שני מרכזים בשלבי תכנון והקמה. אנו מאמינים, כי השקעה בתחום זה, גם בעת הנוכחית, מהווה הזדמנות השקעה אטרקטיבית כדי לייצר תשואה עודפת לעמיתינו".

ירון אשל מסר מטעם השותפות: "אנחנו גאים על שיתוף הפעולה הראשון עם כלל ביטוח ופיננסים ובטוחים כי הפרויקט יהווה עוגן בילוי ומסחר משמעותי לכלל תשובי האזור וגוש דן".

שבירו וחן ואיתי גינדי יוזמים מתחמי מגורים, מרכזי מסחר ותעסוקה ומעונות סטודנטים, בהיקפים משמעותיים, בגוש דן אשר נמצאים בשלבי תכנון וביצוע מתקדמים.